0 پنج شنبه 20 خرداد
آغاز به کار جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ در منطقه22

آغاز به کار جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ در منطقه22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، روز گذشته در بوستان آبشار تهران، مراسم آغاز به کار جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با حضور برخی از هنرمندان و چهره های هنری، شهروندان و مدیران شهری برگزار شد. 
 علی نوذرپور شهردار منطقه22 با حضور در این مراسم با بیان اینکه یکی از نمودهای زندگی جمعی، برگزاری جشن ها و آیین های گروهی است گفت: در این راستا با نزدیک شدن فصل بهار، جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با هدف مشارکت و همدلی هر چه بیشتر شهروندان در منطقه22 برگزار شد.
 نوذرپور با اشاره به اینکه، هفت سین هم از دوران ایران باستان به نیت نیایش و شکرگزاری و شادمانی برای ایرانیان به یادگار مانده است گفت: همه ایرانیان از دیرباز هنگام تحویل سال بر سر سفره هفت سین عید نوروزشان تخم مرغ های رنگی زیبایی می گذاشتند که نشان از باروری و رشد و زایش خوبی ها و سمبل شکوفایی و نمو در سال جدیدی است که می خواهند پربارتر از سال قبل آغاز کنند.
 وی با بیان اینکه تزیین و رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با استفاده از ذوق هنری شهروندان از جمله بخش های جذاب این جشنواره بوده است، گفت: این تخم مرغ ها که با مشارکت شهروندان رنگ آمیزی شده اند به سرای محلات منتقل می‌شوند و در اختیار شهروندان قرار می گیرد. 
 وی در پایان گفت: از آنجا که بدون رضایت مردم و جلب مشارکت آنها هیچ اقدامی نمی‌تواند به موفقیت منتهی شود، توجه به اصل رضایت شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری ضروری بوده و برنامه ها باید در راستای گسترش رفاه و نشاط عمومی انجام شود.

مطالب مرتبط

توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است

علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

تشریح پروژه های افتتاح شده در منطقه ۲۲

شهردار منطقه۲۲گفت: طبق مطالعات انجام شده مدیریت شهری منطقه۲۲ با سعی و تلاش خود موفق به بالاترین رضایتمندی شهروندی را در بین مناطق۲۲گانه کسب کرده است و امیدواریم هرچه زودتر و بیشتر به شعار شهردار تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه" نزدیکترشویم.

بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی

بیست و پنجمین جلسه کمیسیون طراحی شهری با موضوع بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی و بررسی پیشنهاد استفاده از سایبان در نمای شهری به منظور كاهش مصرف انرژی برگزار شد.

ضرورت تحول در حوزه توليد پسماند

صدراعظم نوري : از تجارب موفق منطقه22 باید استفاده کرد عضو شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به اين مطلب که تهران شهر پر مصرفي محسوب مي شود، گفت: بايد در حوزه توليد پسماند تحول ايجاد شود. زهرا صدراعظم نوري عضو شوراي اسلامي شهر تهران عصر امروز در مراسم رونمايي از پلتفرم هوشمند مديريت پسماند گفت: