0 پنج شنبه 20 خرداد
نهی کردن و محدودیت برای مردم تنها راه حل مقابله با کرونا نیست

نهی کردن و محدودیت برای مردم تنها راه حل مقابله با کرونا نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، جلسه هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا با حضور نمایندگان ناجا، یگان ویژه، پلیس راهور، بسیج و مدیران شهری در منطقه22  برگزار شد.
در این جلسه علی نوذرپور شهردار منطقه22 ضمن قدردانی از  اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، طی سخنانی گفت: 8 سال دفاع مقدس تجربه خوبی بود تا مردم این روزهای سخت را به خوبی پشت سر بگذارند و با صبر و آمادگی حتما از این بحران جدی عبور خواهند کرد.
نوذرپور با تاکید بر هم افزایی همه نهادها برای عبور از کرونا، افزود: با وحدت و مدیریت یکپارچه می توانیم بر کرونا غلبه کنیم.
شهردار منطقه22 با اشاره به غافلگیر شدن تمام جهان در مقابله با این ویروس، خاطرنشان کرد:کشورهای پیشرفته جهان با توجه به پیشرفت های خوب پزشکی در مقابله با این ویروس مسئله پیدا کرده اند و به صورت جدی  با این موضوع درگیر شده اند.
وی با اشاره به ظرفیت های اجتماعی که در کشورمان وجود دارد، ادامه داد: مردم با هم افزایی و همبستگی می توانند به کمک مسئولین اجرایی بیایند تا با برنامه ی دقیق با این ویروس مقابله کنیم.
نوذرپور با تاکید بر اینکه نهی کردن و محدود کردن تنها راه حل مقابله با این ویروس نیست، افزود: مدیران باید با برنامه های مفید و کارآمد مردم را برای گذراندن این روزها که در خانه تنها هستند تشویق کنند.
وی همچنین بر ضرورت تقویت فعالیت های اجتماعی و فرهنگی برای شهروندان منطقه ۲۲ در دوران کرونا تاکید کرد.

مطالب مرتبط

توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است

علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

تشریح پروژه های افتتاح شده در منطقه ۲۲

شهردار منطقه۲۲گفت: طبق مطالعات انجام شده مدیریت شهری منطقه۲۲ با سعی و تلاش خود موفق به بالاترین رضایتمندی شهروندی را در بین مناطق۲۲گانه کسب کرده است و امیدواریم هرچه زودتر و بیشتر به شعار شهردار تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه" نزدیکترشویم.

بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی

بیست و پنجمین جلسه کمیسیون طراحی شهری با موضوع بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی و بررسی پیشنهاد استفاده از سایبان در نمای شهری به منظور كاهش مصرف انرژی برگزار شد.

ضرورت تحول در حوزه توليد پسماند

صدراعظم نوري : از تجارب موفق منطقه22 باید استفاده کرد عضو شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به اين مطلب که تهران شهر پر مصرفي محسوب مي شود، گفت: بايد در حوزه توليد پسماند تحول ايجاد شود. زهرا صدراعظم نوري عضو شوراي اسلامي شهر تهران عصر امروز در مراسم رونمايي از پلتفرم هوشمند مديريت پسماند گفت: