خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
عدم شفافیت مالی در شورا و شهرداری
کد مطلب: 27287
تاریخ انتشار: 1396/02/21
روزنامه آرمان امروز به نقل از علی نوذرپور
علی نوذزپور رئیس جامعه مهندسان شهرساز درباره لزوم برقراری شفافیت مالی چه در شورا و چه در شهرداری عنوان کرد: شفافیت مهم است و قانون نیز به آن تاکید کرده که گزارش مالی و عملکردی شورا و شهرداری در مقاطع مختلف زمانی به مردم ارائه شود و این موضوع یک تکلیف قانونی است.

 

 

عدم شفافیت مالی در شورا و شهرداری

علی نوذزپور رئیس جامعه مهندسان شهرساز درباره لزوم برقراری شفافیت مالی چه در شورا و چه در شهرداری عنوان کرد: شفافیت مهم است و قانون نیز به آن تاکید کرده که گزارش مالی و عملکردی شورا و شهرداری در مقاطع مختلف زمانی به مردم ارائه شود و این موضوع یک تکلیف قانونی است. علی نوذرپور افزود: اعتماد مردم به عنوان سرمایه اجتماعی می‌تواند از طریق ارائه گزارش‌های مالی، عملکردی و شفافیت‌ها تقویت شود. او اظهار کرد: در حقیقت باید به این نکته توجه داشته باشیم که منابع شهر محدود هستند و به سختی اخذ می‌شوند. بنابراین باید به درستی مصرف شوند. او اضافه می‌کند: امروز شفافیت مالی نه در شورا و نه در شهرداری وجود ندارد و به نظر می‌رسد در این حوزه بسیار ضعیف عمل کرده‌ایم. علت نیز این است که اعضا عنوان می‌کنند در جریان برخی از موضوعات نیستند. به گزارش ایسنا، او تاکید کرد: باید در حوزه شفافیت شورا نیز عملکرد اعضا به اطلاع مردم برسد. اتاق شیشه‌ای برای شورا و شهرداری باید شفاف‌تر از اتاق شیشه‌ای دولت باشد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین