خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
دکتر علی نوذرپور
کد مطلب: 27334
تاریخ انتشار: 1396/06/16
رییس جامعه مهندسان شهرساز در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین خبر داد:
معامله آرای کمیسیون ماده۱۰۰ در شهرداری تهران!/ هوشمندسازی؛ اولویت شهردار شانزدهم باشد

رییس جامعه مهندسان شهرساز ایران گفت: در حال حاضر در کمیسیون‌های ماده۱۰۰ آرا صادر می‌شود اما در شهرداری مورد معامله قرار می‌گیرد و این موضوع باعث بی‌اعتمادسازی مردم به قوانین و مقررات شهری می‌شود.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی؛ یکی از مسائلی که همواره مورد انتقاد مدیریت 12سال شهردار فعلی تهران بوده است بحث فروش تراکم به عنوان منبع درآمد اصلی شهرداری بوده است. تمام منتقدان بر این باورند که نباید از این راه برای شهرداری تامین درآمد کرد اما سوال اصلی این است که شهردار شانزدهم تهران باید چگونه برای شهرداری درآمد پایدار ایجاد کند اما شهر فروشی نکند؟ با توجه به اینکه در حال حاضر شهرداری تهران مبلغ بسیار زیادی هم بدهکار است. آیا اصلا امکان ایجاد درآمد پایدار در شهری مثل تهران وجود دارد. در این رابطه به علی نوذرپور، رییس جامعه مهندسان شهرساز گفت‌وگو کردیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین