خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
برای اداره صحیح شهر باید نگاه به ذی نفعان تغییر کند
کد مطلب: 27358
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397
نوذرپور در مراسم افتتاحیه پیاده سازی مدل تعالی منابع انسانی در منطقه۲۲:
افتتاحیه مراسم پیاده سازی مدل تعالی منابع انسانی در منطقه۲۲ با حضور سید مرتضی میرپور مدیر کل برنامه ریزی و آموزش، کارشناسان انجمن مدیریت منابع انسانی ایران و مدیریت شهری منطقه۲۲برگزار شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی دکترعلی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲در این جلسه با بیان اینکه، نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه اجتماعی است، گفت: موضوع نیروی انسانی در سازمان ها مورد قبول قرار گرفته است و اقدام "مدل تعالی منابع انسانی" در منطقه۲۲ بسیار ارزنده و جای خوشبختی و خوشحالی را دارد.
 شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه مبنای توسعه و پیشرفت در هر سازمانی منابع نیروی انسانی است، افزود: اهمیت دادن به موضوع منابع انسانی باعث ایجاد رضایتمندی و حس تعلق خاطربه سازمان را ایجاد می کند.
 نوذرپور با بیان اینکه نظرات کارکنان در برنامه ریزی های منابع انسانی بسایر اهمیت دارد، اظهار داشت: ذهنیت و دیدگاه همکاران شهرداری در پیشرفت خود بسیار تاثیرگذار است چراکه مدیریت شهری در ارتقاء پرسنل فقط به شایستگی سالاری اهمیت می‌دهد.
 وی در ادامه با بیان اینکه افراد صرفا به خاطر تعهد و تخصص خود مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، افزود: در مدیریت شهری جدید، ارزیابی ها بر اساس تعهد و تخصص افراد است و هیچ گونه توصیه افراد قدرتمند تاثیری ندارد.
 شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه شهرداری یک سازمان مردم نهاد است، گفت: منابع شهرداری از طریق مردم تامین می شود و مردم سرمایه اصلی شهرداری به حساب می آیند، پس باید به شهروندان از پایین به بالا نگاه کنیم و خود را خدمتگزار مردم بدانیم.
 وی با بیان اینکه باید مسئولانه به مسائل شهری نگاه کرد، گفت: برای اداره صحیح شهر باید نگاه به ذی‌نفعان تغییر کند.
 نوذرپوردر پایان از برنامه ها و اقدامات علمی، تخصصی و کاربردی ارزشمندی که در منابع انسانی شهرداری تهران در حال انجام است تقدیر و تشکر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین