خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
دعوت از سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری در حریم منطقه ۲۲
کد مطلب: 27370
تاریخ انتشار: جمعه 30 آذر 1397
نوذرپور در اولین جشنواره خرمالو مطرح داد:

شهردار منطقه 22 گفت : هدف از برگزاری جشنواره ها در روستاهای حریم منطقه تشکیل برندهای خاص در جهت افزایش رونق اقتصادی و توسعه گردشکری است.
   به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور،علی نوذر پور در اولین مراسم جشنواره خرمالو در روستای کشارسفلی واقع در حریم منطقه 22  اظهار داشت : جشنواره خرمالو سومین جشنواره روستایی است که توسط شهرداری 22 و دهیاری ها در حریم منطقه برگزار می شود
  به گفته وی هدف از برگزاری این جشنواره ها در روستاهای حریم منطقه تشکیل برندهای خاص در جهت افزایش رونق اقتصادی، کمک به نگهداشت جمعیت روستا و توسعه گردشکری است.
    شهردار منطقه 22 در ادامه تصریح کرد :ما مدیریت شهری را صرفاً مدیریت مناطق 22 گانه نمی دانیم بلکه مجموعه جمعیتی که در محدوده منطقه و در حریم هستند شهروندان تهرانی می دانیم و وظیفه داریم خدماتی به اهالی روستایی ارائه دهیم .
    نوذر پور خاطرنشان کرد : شهرداری منطقه 22 برنامه هایی برای روستاهای حریم که دارای جاذبه هایی در حوزه طبیعت،  میرات فرهنگی وتاریخی هستند در دست تهیه دارد.این برنامه ها متناسب با سند های توسعه طرح جامع تهران، سند راهبردی حریم تهران و همچنین براساس قوانین و مقررات حاکم بر مدیریت شهری و روستایی،  قابلیت های سرمایه گذاری در حریم  است که می توان با همیاری و مشارکت دهیاران، شورای روستا، بخشداریهااین قابلیت ها را در معرض سرمایه گذاران قرار دهیم.
 وی با بیان اینکه یکی از وظایف شهرداری حفاظت از حریم است که برای شهروندان و  روستاییان امری ضروری است ،اظهار کرد :حفاظت از حریم همراه با ارائه خدمات موثر است. برای ایجاد مسیر جهت ارائه خدمات متقابل بین شهر و روستا شهرداری منطقه 22 مجموعه رویدادهای متناسب با ظرفیت ها و امکانات و متناسب با منابع و موقعیت هایی که در حریم منطقه وجود دارد  در این دوره از مدیریت شهری به تدریج  برگزاری می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین