خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
هوشمندسازی منطقه ۲۲ تا پایان سال ۹۸
کد مطلب: 27378
تاریخ انتشار: سه شنبه 4 دي 1397
نوذرپور در جمع فعالان استارت آپی مطرح کرد:
شهردار منطقه۲۲گفت: با توجه به دارایی ها و سرمایه های شهرداری در حال برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی استارت‌آپی در سطح منطقه هستیم.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی دکترعلی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲، در جلسه ای که با حضور فعالان حوزه استارت‌آپ در شهرداری منطقه۲۲برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه توسعه شهری را باید از تهدید به فرصت تبدیل کنیم، گفت: با بحران جدی کمبود سرانه های عمومی در منطقه ۲۲ روبرو هستیم و این منطقه در آینده با جمعیت مازاد ۵۲۰ هزار نفری مواجه است و شهرداری در حل این موضوع به کمک دولت احتیاج دارد.
نوذرپور با بیان اینکه منطقه ۲۲ دارای دو کارکرد فرامنطقه ای، فراغتی و دانش بنیانی است، افزود: باید دو کارکرد را باهم به جلو ببریم و تبدیل به قطب دانش و تفرج برای شهر تهران شویم.
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه طبق برنامه بودجه سال۹۸ حدود ۲۵درصد از پروژه های بزرگ در مورد هوشمندسازی منطقه است اظهار داشت: بسیاری از برنامه های خدمات شهری، ایمنی، ترافیک و غیره در منطقه در حال تبدیل به برنامه های هوشمند هستند و درصدد رسیدن به رده بندی شهر هوشمند در سال۱۳۹۸ هستیم.
شهردار منطقه۲۲ از افزایش ۹۰ هکتاری فضای سبز این منطقه در یک سال گذشته خبر داد و گفت: افزایش فضای سبز از اولویت های شهرداری محسوب می شود و سعی داریم این فضا را بیش از این افزایش دهیم.
نوذرپور با تنفس‌گاه دانستن منطقه ۲۲ برای شهر تهران اظهار داشت: با وجود اینکه مساحت قابل توجهی از این منطقه به فضای سبز اختصاص داده شده اما به واسطه نقش و کارکرد فرامنطقه‌ای منطقه ۲۲، این منطقه تفرجگاهی برای کل شهر تهران تعریف شده است و در همین راستا هدف‌گذاری ما این است که سطح فضای سبز کمتر از ۵۰ درصد مساحت کل منطقه نشود که در حال حاضر ۲۸۵۰ هکتار فضای سبز داریم و در تلاشیم که این مقدار افزایش یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین