خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
آغاز به کار سایت پسماند الکترونیک
کد مطلب: 27384
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 دي 1397
با حضور شهردار منطقه۲۲ رقم خورد:
افتتاح سایت تفکیک بازیافت ضایعات الکترونیک با حضور شهردار منطقه۲۲ انجام شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، صفایی خیراتیان معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۲، در این افتتاحیه به توسعه تکنولوژی در جهان که منجر به افزایش ضایعات الکترونیکی شده است، اشاره کرد و گفت :از این‌رو بازیافت این قطعات برای حفظ محیط زیست امری ضروری می‌باشد. 
 صفایی خیراتیان افزود: بازیافت زباله‌ و بازگرداندن آن به چرخه مصرف، در هر زمینه‌ای منجر به صرفه‌جویی و حفظ محیط زیست می‌شود.
 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۲، با بیان اینکه ظرفیت ماهانه سایت پسماند الکترونیک منطقه۲۲ در حال حاضر ۸۰ تن است، افزود: در حال برنامه ریزی برای افزایش این تناژ به رقم ۱۵۰ تن در ماه هستیم.
 وی با بیان اینکه منطقه ۲۲ در تفکیک بازیافت ضایعات الکترونیک نسبت به سایر مناطق۲۲ گانه شهر تهران پیشرو است، ادامه داد: توسعه سایر شاخه های بازیافت ضایعات الکترونیک را در برنامه کاری خود داریم.
 صفایی خیراتیان همچنین از طراحی و اجرای تفاهم نامه ویژه سامانه تلفنی و اشتراک گیری پسماند خبر داد و افزود: سامانه تلفنی اشتراک گیری پسماند (ستاب) برای رفاه حال شهروندان و ارتقاء درصد جمع آوری پسماند افتتاح شده است.
 در این راستا اداره مدیریت پسماند منطقه ۲۲، کلاسهای آموزشی معرفی سامانه ستاب را در بین شهروندان توسط آموزشگران با تجربه برگزار کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین