خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
برگزاری جشنواره شهید باکری ویژه کارکنان شهرداری
کد مطلب: 27387
تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 دي 1397
شهردار منطقه۲۲ پیشنهاد کرد:
نوذرپور گفت: در شهرداری تهران بسیاری تجارب ارزشمند وجود دارد که ثبت و ضبط این تجربیات باعث تولید علم می شود و باید توجه جدی به این موضوع شود.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، در راستای تبیین فرآیند تجربه نگاری و برگزاری جشنواره تجارب مدیران در شهرداری تهران، جلسه ای با حضور مجتبی حسینی توسل مدیرکل ارزشیابی و کارگزینی مدیران، نوذرپور شهردار منطقه۲۲ و مدیران شهری منطقه۲۲ در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه۲۲ برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه، حسینی توسل ضمن اهمیت تجربه نگاری از جنبه علمی و سفارشات دینی، بعنوان یکی از ابعاد مدیریت دانش؛ اقدامات انجام شده از ابتدای سال جاری، برای برگزاری جشنواره تجارب مدیران را تشریح کرد.
 در ادامه این جلسه شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه برنامه های توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران بسیار نمود پیدا کرده است، گفت: با حضور دکتر شیخ در معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، حرکت های بسیار نوین و ارزشمند در توسعه و ارتقاء منابع انسانی در شهرداری تهران اتفاق افتاده است.
 نوذرپور با بیان اینکه در شهرداری تهران بسیاری تجارب ارزشمند وجود دارد، افزود: ثبت و ضبط این تجربیات باعث تولید علم می شود و باید توجه جدی به این موضوع شود.
 وی با اشاره به شکل گیری دو جشنواره "بهترین عمل کردها در دهیاری ها" و "بهترین عملکردها در شهرداری‌ها" در سطح ملی که در زمان تصدیش در وزارت کشور برگزار کرد، ادامه داد: پیشنهاد می دهم شهرداری تهران جدا از دولت برای برگزاری جشنواره منابع انسانی برنامه‌ریزی کند.
 شهردار منطقه۲۲ به عنوان مثال برگزاری "جشنواره شهید باکری" را پیشنهاد داد و اظهار داشت: شهید باکری از شهرداران این کشور بودند و جایگاه و منزلت خاصی را در بین شهروندان دارند.
 نوذرپور به برنامه‌های اجتماعی با رویکرد جدید در منطقه۲۲ اشاره کرد و افزود: برنامه حیات شبانه، کشاورزی شهری، خیابان محلی برای زندگی، پاتوق شبانه و... از مجموعه اقدامات نوین و فاخر در منطقه۲۲ است که جا دارد در این جشنواره حضور پیدا کنند.
 وی در ادامه با بیان اینکه تمامی پرسنل شهرداری باید همت کنند تا سازمان به اثر بخشی برسد، افزود: توسعه منابع انسانی شهرداری ماموریت تمام پرسنل است و همه باید باهم درگیر این موضوع شویم تا آینده ای روشن برای شهرداری تهران رقم خورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین