خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
افتخار به گذشته، امید به آینده
کد مطلب: 27388
تاریخ انتشار: شنبه 15 دي 1397
برنامه ریزی شهرداری منطقه22 برای گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی:
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی پیرامون مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شهرداری منطقه22 و محلات با حضور مسئولین کمیته‌های ستاد دهه فجر در سطح منطقه، مدیریت شهری در محل سالن جلسات معاونت اجتماعی شهرداری منطق22 برگزار شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، دکتر رفیع مدیر کل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور  در این جلسه به تشریح ویژه برنامه‌های مجموعه شهرداری تهران در دهه فجر چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: در ایام دهه فجر تقسیم برنامه ها توسط سازمان‌‌های زیر مجموعه شهرداری تهران و سراهای محله در مناطق برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه محور فعالیت‌ها و برنامه‌ها در این ایام در شورایعالی اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری تهران به تصویب رسیدهف گفت:  طی برگزاری جلسات مستمر با حضور شهرداران، معاونان امور اجتماعی و فرهنگی مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران روند اجرایی برنامه ها مورد بررسی قرار گرفته است.

رفیع با بیان اینکه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باعنوان افتخار به گذشته، امید به آینده نامگذاری شده است، ادامه داد: بهره‌گیری از توان و ظرفیت سراهای محله، نوآوری و خلاقیت، بهر‌مندی از استعدادها و ظرفیت‌های مردمی، استفاده از نظر مشورتی شورایاران و هیات امنا محله‌ها، ایجاد زمینه جلب مشارکت حداکثری شهروندان در اجرای برنامه‌ها و بهره‌گیری از کارشناسان، نخبگان، ورزشکاران و روحانیون مهمترین رویکردهای شهرداری تهران در اجرای برنامه‌های دهه فجر سال ‌جاری را به خود اختصاص داده‌اند.

 در ادامه این جلسه علی نوذرپور شهردار منطقه22با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در منطقه22 با پایبندی به ارزشهای انقلاب اسلامی برگزار می شود افزود: تاکید بر ارتقای نشاط اجتماعی، زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب اسلامی برنامه ها در محلات منطقه اجرا می‌شوند.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه این انقلاب توسط مردم شکل گرفت، اظهار داشت: اجرای برنامه های دهه فجر در منطقه22 باید با مشارکت مردم باشد و مردم خودشان پاسداری از انقلاب را بر عهده دارند.

نوذرپور حضورگسترده اقشارمختلف مردم در مراسم راهپيمايي 22 بهمن ماه را تجلي پشتوانه مردمي و عظيم نظام دانست و گفت: مردم  در دوران مختلف انقلاب حضوري پررنگ و تأثيرگذار داشته اند و اگر رضایت مردم جلب شود مرد بمانند ادوار مختلف بعد از انقلاب همچنان در صحنه خواهند بود.

وی با بیان اینکه در برنامه های دهه فجر باید نسل جوان و نوجوانان را با اهداف انقلاب آشنا کنیم ادامه داد: باید در جشن های انقلاب حضور نسل جوان پررنگ ترشود.

نوذرپور در پایان با بیان اینکه کیفیت بخشی به برنامه های دهه فجر در ابهام زدایی ذهن جوانان موثر است گفت: امروز شبهه زدایی از نسل جوان بالاترین میزان اهمیت را به خود اختصاص می دهد و در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی به سمتی حرکت شود که این برنامه ها بتوانند شبهات موجود در ذهن نسل جوان را برطرف کند.

در این جلسه همچنین با اشاره به همزمانی ایام فاطمیه با ایام الله دهه فجر بر ضرورت حفظ شعائر این ایام و نقش آفرینی زنان در پیروزی انقلاب اسلامی تاکید شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین