خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
همایش بزرگ دوچرخه سواری در منطقه۲۲ برگزار می‌شود
کد مطلب: 27392
تاریخ انتشار: يكشنبه 16 دي 1397
ششمین نشست پویش حمل و نقل پاک با حضور پورسیدآقایی و نوذرپور برگزار شد:
ششمین جلسه پویش حمل و نقل پاک با حضور مهندس پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور، معاونین حمل و نقل و ترافیک مناطق۲۲گانه ودیگر کارشناسان حوزه حمل نقل در ساختمان امام علی شهرداری منطقه۲۲ برگزار شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، مهندس پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات شاخص منطقه۲۲ در پروژه های حمل و نقل و ترافیک، طی سخنانی گفت: برگزاری این جلسات هم رویکرد معاونت حمل و نقل و ترافیک را نشان می دهد و هم موجب رضایت شهروندان است. 

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با بیان اینکه زندگی مردم نباید به خاطر خودرومحوری دچار مشکل شود، ادامه داد: برای رسیدن به استفاده هرچه بیشتر شهروندان از وسایل حمل و نقل پاک باید اقدامات فرهنگی و اجتماعی را بسیار بیشتر و وسیع تر انجام دهیم.
پورسید آقایی با بیان اینکه باید شهر را از خودروها بگیریم و به عابرین پیاده تحویل دهیم اظهار داشت: کار فرهنگی برای استفاده از حمل و نقل پاک تا زمانی که فضای عمومی خواهان آن نباشند بی فایده است.
وی با بیان اینکه حل مشکل ترافیک تهران فقط با استفاده از وسایل نقلیه پاک قابل حل است گفت: وجود ترافیک در معابر شهر، شهروندان را باید به سمت استفاده از اتوبوس های بی آر تی، مترو و دوچرخه سوق دهد و این خود یک کار فرهنگی بحساب می آید.
علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ با حضور در این جلسه طی سخنانی گفت: امروزه ترافیک به یک چالش و معضل جدی زیست محیطی و در عین حال به یک معضل برای سلامت روان جامعه تبدیل شده است.
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه در طول یک دهه گذشته سهم کمک و اقدامات دولت و شهرداری در توسعه حمل و نقل عمومی کاهش یافته است، افزود: در مدیریت شهری جدید منطقه۲۲ توجه جدی به فضای عمومی شهری و حمل و نقل پاک شده است.
نوذرپور از احیای مسیر دوچرخه سواری صدرا در منطقه۲۲ خبر داد و ادامه داد: این مسیر دوچرخه سواری در دوباند رفت و برگشت که در مجموع ۴کیلومتر مسافت دارد و در روز سه شنبه هفته جاری همایش بزرگ دوچرخه سواری در این مسیر برگزار می شود.
وی در پایان اعلام امیدواری کرد تا اجرای این برنامه ها زمینه مثبتی بر گام‌های بهتر در راستای کاهش میزان ترافیک و آلودگی‌ها و نیز عوارض ناشی از ترافیک در سطح شهر ایجاد کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین