خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
پهلوانان به منطقه ۲۲ آمدند
کد مطلب: 27395
تاریخ انتشار: دوشنبه 17 دي 1397
مراسم نکوداشت جهان پهلوان تختی برگزار شد :
مراسم نکوداشت جهان پهلوان تختی در زورخانه جوانمردان(پوریای ولی) واقع در منطقه۲۲ با حضور پهلوانان، ورزشکاران و شهروندان برگزار شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ با حضور در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر اخلاق و مرام جوانمردی و فرهنگ پهلوانی، گفت: یکی از مهمترین ابعاد شخصیت تختی، حس نوع دوستی او بود. شخصیتی در بین مردم محبوب است که شهرت او را از مردم متمایز نکرده و تافته جدا بافته ای از جامعه نکند و مرحوم تختی اینگونه بود.

شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه جامعه ما بیش از هر زمان دیگر به اخلاق و روحیه پهلوانی نیازمند است، افزود: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود به همین دلیل باید اخلاق پهلوانی و جوانمردی را در همه زمینه ها از جمله ورزش ترویج دهیم.
نوذرپور با بیان اینکه منطقه۲۲ به عنوان یک منطقه جدید اهمیت خاصی به پروراندن روحیه جوانمردی در برنامه های اجتماعی خود را دارد، ادامه داد: ساخت مجموعه های ورزشی، الخصوص زورخانه‌ها در منطقه۲۲ از جمله اهداف مدیریت شهری منطقه برای ایجاد روابط اجتماعی، پهلوانی و مردانگی است.

 

 برای تماشای گزارش تصویری این مراسم کلیک فرمایید 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین