خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
توقع کمتر از مردم و خدمت رسانی بیشتر به آنان سرلوحه فعالیت های مدیریت شهری است
کد مطلب: 27417
تاریخ انتشار: شنبه 29 دي 1397
علی نوذرپور دردیدار با اعضای هیات امنا و شورایاران محله زیبادشت مطرح کرد؛
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه توقع کمتر از مردم و خدمت رسانی بیشتر به آنان سرلوحه فعالیت های مدیریت شهری است، تاکید کرد: یکی از اولویت های کاری من در منطقه ۲۲، قانونمداری و حرکت در چارچوب قانون است و به هیچ وجه بی قانونی را تحمل نمی کنم.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲، در دیدار با اعضای هیات امنا و شورایاران محله زیبادشت در سخنانی گفت: منطقه ۲۲ از جمله مناطقی است که به دلیل ساخت و سازهای بی رویه و غیرمجازی و عدم تامین سرانه های بهداشتی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و ... با مشکلات عدیده ای مواجه است.
وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر بازنگری قانون شورایاری ها خاطرنشان کرد: نهاد شورایاری به عنوان یک ابزار نظارتی شورای شهر در محلات شکل گرفته و بنده اعتقاد دارم اداره شهرهای ما بدون همراهی شورای محله و مردم میسر نخواهد شد و وجود شورایاری و شورای محلات به نفع مدیریت شهری خواهد بود.
شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه شخصا از نقد سازنده استقبال می کنم، تاکید کرد: یکی از اولویت های کاری من در منطقه ۲۲، قانونمداری و حرکت در چارچوب قانون است و به هیچ وجه بی قانونی را تحمل نمی کنم.
نوذرپور مشارکت و همکاری شورای محلات با مدیریت شهری را یک ضرورت خواند و گفت: با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، مشارکت شهروندان در انجام امور و بکارگیری ظرفیت از سمن ها در زمینه های مختلف می تواند کمک حال مدیریت شهری باشد.
شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه اداره امور شهر نیازمند همکاری کلیه دستگاههای خدمات رسان است، تاکید کرد: قطعا شهرداری تنها مجموعه و نهاد متولی اداره شهر نیست. هر یک از دستگاهها باید سهم خود در اداره شهر را مدیریت کنند و شهرداری هم به عنوان محور وحدت و هماهنگی برای سرعت بخشیدن به کارها، پای کار می‌اید و در همین راستا نیز جلساتی با هدف رفع مشکلات شهروندان منطقه برگزار کرده است.
وی در پایان ارتقاء فضای سبز، فرهنگسازی در جهت تقویت اهداف فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران از جمله تفکیک پسماند، بازنگری در طرح تفضیلی منطقه، ارتقاء سیستم حمل و نقلی منطقه بخصوص مترو و افزایش ناوگان حمل و نقل از جمله سیاست های اصلی در منطقه ۲۲ به شمار می رود.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین