خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
استفاده از نوجوانان مدارس و محلات بعنوان بازوی اجرایی شهرداری
کد مطلب: 27418
تاریخ انتشار: شنبه 29 دي 1397
نوذرپور در دیدار با شهرداران مدارس سطح منطقه۲۲ مطرح کرد:
شهردار منطقه۲۲ گفت: شهرداران مدارس باید نوجوان را در مدارس و محله بعنوان بازوان اجرایی شهرداری کمک بگیرند.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ در دیدار با شهرداران مدارس منطقه۲۲، طی سخنانی گفت: شهرداران مدارس باید نوجوان را در مدارس و محله بعنوان بازوان اجرایی شهرداری کمک بگیرند و تمرینی برای مسئولیت پذیرتر شدن نوجوانان نسبت به محیط و محله زندگی خود انجام دهند.
 شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه شهرداران مدارس در كناركسب تحصیل و دانش حضوراجتماعی فعالی را در سرای محلات و اجرای برنامه های خلاقانه داشته باشند افزود: مبنای حضور نوجوانان در سرای محلات باید طبق علایق دانش آموزان در زمینه‌های علمی، هنری، فرهنگی و مذهبی و استعدادیابی آنها در عرصه‌های مختلف زندگی شهری باشد. 
 نوذرپور هدف از تشکیل این جلسات را تامین آگاهی‌های مورد نیاز شهری در محیط مدرسه دانست و تاکید کرد: شخصیت بخشیدن و الگوسازی مناسب برای نوجوانان، تقویت روحیه مشارکت جویی نوجوانان و مسئولیت پذیری آنان، تقویت بخشی نظارت دانش آموزان بر تمامی مراحل اجرای فعالیت‌ها از دیگر اهداف این طرح است.
 در پایان شهرداران مدارس پس از ارائه گزارش و اقدامات انجام شده تاکنون به بیان مشکلات، نواقص، کمبودها و مسائل مورد نیاز در مدارس خود پرداختند و درخواست‌های خود را مطرح کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین