خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
حضور نسل های مختلف در همایش دوچرخه سواری منطقه 22
کد مطلب: 27420
تاریخ انتشار: سه شنبه 2 بهمن 1397
در سه شنبه های بدون خودرو صورت گرفت ؛
سه شنبه های بدون خودرو که به ابتکار یکی از فعالان محیط زیستی نامگذاری شد و دکتر حناچی شهردار تهران که با جدیت و با پشتکار سه شنبه های بدون خودرو را مجددا احیا کرده است بهانه ای شده است برای تجلی مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست خود.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور،در منطقه 22 نیز چند صباحی است با فراخوان معاونت حمل و نقل و ترافیک مردم بخصوص زنان و جوانان همراه با مدیریت شهری منطقه با استفاده از دوچرخه و در کنار هم در منطقه تردد می کنند.
روز گذشته نیز همایشی با عنوان همایش دوچرخه سواری از میدان المپیک تا دریاچه شهدای خلیج فارس با مشارکت سرای محلات منطقه 22، مردم و مدیریت شهری برگزار شد. این مسیر که به طول 6 کیلومتر بود توسط زن و مرد و پیر و جوان رکاب زنان طی شد. بعد از طی این مسیر جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان در این همایش اهدا شد. 
بیشتر نیز این همایش در پیست دوچرخه سواری صدرا برگزار شده بود که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد. 
یکی از اولویت های مدیریت جدید شهری منطقه تقویت مشارکت مردم در مدیریت شهری بویژه درباره مسائل محیط زیستی است که تا پایان سال همایش ها و جشنواره های مشابه ای در سطح منطقه 22 برگزار می شود.

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین