خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی خود و حضور در فضاهای عمومی دارند/باید فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده کنیم
کد مطلب: 27425
تاریخ انتشار: شنبه 6 بهمن 1397
علی نوذرپور در همایش بزرگ پیاده روی در ورزشگاه آزادی
به مناسبت هفته هوای پاک و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همایش پیاده روی خانوادگی شهرداری تهران در منطقه 22 با حضور شهروندان مناطق22گانه برگزار شد.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه22 به عنوان میزبان این برنامه طی سخنانی گفت: مدیریت شهری در دوره جدید بر کیفیت زندگی و ارتقاء سبک زندگی شهروندان تاکید دارد و برای آن برنامه ریزی کرده است.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه مردم مشتاق هستند در فضاهای شهری حضور پیدا کنند، افزود: این حضور مردم در این برنامه نشانگر این است که شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی خود را دارند و به فضاهای عمومی بیاییند و با فضا های عمومی زندگی خود ارتباط بر قرار کنند.

نوذرپور با بیان اینکه مدیریت شهری پذیرفته است که فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده کند، ادامه داد: معنای واقعی شهر، پل، خیابان و بناهای شهری نیست و حضور شهروندان در شهر معنا بخش واقعی آن است.

وی با بیان اینکه مردم باید شهر را از خود بدانند، ادامه داد: مدیریت شهری به دنبال شکل گیری اجتماعات مردمی در فضاهای شهری به مناسبت های مختلف است تا شادی، نشاط و اعتماد را در بین مردم شاهد باشیم.

شهردار منطقه22 با اشاره به تقدم انسان ها بر ماشین در استفاده از فضاهای شهری افزود: برگزاری این مراسم ها نیز برای تاکید و حمایت از پیاده روری، استفاده از دوچرخه، ورزش و حضور شهروندان در فضاهای شهری است.

وی با  گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با بیان اینکه مردم انقلاب کردند تا بگویند که می‌خواهیم در اداره  امورات کشور از جمله اداره شهر مشارکت داشته باشیم، گفت: کشور برای مردم است و باید نسبت به اداره آن مشارکت و نظارت کنند.

نوذرپور با بیان اینکه آزادی مردم در بیان اظهار نظر و ارائه دیدگاه های خود در همه امور کشور از جمله اهادف انقلاب اسلامی  بود، گفت: انقلاب اسلامی ایران با هدف استقلال و نفی وابستگی های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به نظام سلطه جهانی و نظامی مبتنی بر اخلاق، معنویت و ارزشهای دین مبین اسلام صورت گرفت و باید به ملت ایران برای چنین آرمان ها و ایثارگری‌هایی در این چهل سال  تبریک گفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین