خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
فرزند شهید بودن یک اعتبار است
کد مطلب: 27437
تاریخ انتشار: سه شنبه 16 بهمن 1397
علی نوذرپور در دیدار با فرزندان شهید شاغل در منطقه22 مطرح کرد:
شهردار منطقه22 گفت: ما باید در برابر آرمان های شهدا پاسخگو باشیم.

به گزارش وبسایت اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه22 در دیدار با فرزندان شهید شاغل در منطقه، طی سخنانی گفت: در یک مقطعی از زمان، عده ای از افراد جان خود را برای رسیدن به آرمان هایشان فدا کردند و به شهادت رسیدند که اکنون جامعه باید در برابر آرمان های آنها پاسخ گو باشد.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه فرزند شهید بودن یک اعتبار است، افزود: فرزند شهید بودن از سرمایه های گرانقدر انسانی بحساب می آید و یک اعتبار است.

نوذرپور با بیان اینکه شهدا بالاترین ایثارگری را در برابر کشور خود انجام داده اند، گفت: آنان با این فداکاری و ایثارگری ها باعث دوام و پایداری کشور شده اند و جامعه باید پاسخگوی این فداکاری ها باشد.

وی با بیان اینکه مردم برای آنکه کشورشان برای خودشان باشد و در مسیر توسعه قرار گیرد انقلاب کردند، اظهار داشت: اکنون در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، کشورمان به آزادی بیان و آزادی عمل رسیده است و وابستگی به هیچ کشوری نداریم.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه فرزندان شهدا یادآور شهدا هستند، ادامه داد: فرزندان شهدا یادآور آرمان های والای شهدا هستند و ما باید دنباله رو آرمان های آنان باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: ایثارگران و فرزندان شهید بسیاری در مجموعه بزرگ شهرداری مشغول به فعالیت هستند که این امر مایه مباهات و افتخار است و وظیفه ما را به عنوان عضوی از این مجموعه برای خدمت به این بزرگواران دو چندان می نماید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین