خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در دهکده مهربانی
کد مطلب: 27442
تاریخ انتشار: شنبه 27 بهمن 1397
تحقق یک وعده دیگر مدیریت شهری به شهروندان؛
یکی از مطالبات جدی و به حق شهروندان منطقه 22 در دوره جدید مدیریت شهری ساماندهی سگهای ولگرد بود که از گذشته یکی از چالشهای اساسی در منطقه به شمار می رفت .حال به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 اولین گام در راه تحقق وعده مدیریت شهری به شهروندان برداشته شد و آن ایجاد و راه اندازی دهکده مهربانی یا همان محل نگهداری سگهای بلاصاحب است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه22، با بیان اینکه منطقه22 و بوستان جنگلی چیتگر یکی از مکان‌های امن برای رهاسازی سگ‌های بلاصاحب از سوی سازمان محیط زیست اعلام شده بود،گفت: مدیریت شهری منطقه22 با برنامه ریزی‌های مستمر خود فاز نخست را برای جمع آوری و ساماندگی سگ های بلا صاحب انجام داد تا شاهد رضایت مندی هر چه بیشتر شهروندان در این موضوع باشد.
 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه22، با بیان این‌که زمینی را برای ساخت سایت نگهداری سگ‌ها در بوستان جنگلی چیتگر با نام "دهکده مهربانی" آماده کرده‌ایم، یادآور شد: زمینی با متراژ 17 هزار متر، مجهز به لانه و وسایل نگهداری سگ‌ها آماده شده است که در مرحله اول 100 حلقه سگ جمع آوری شده است.
 خیراتیان در ادامه گفت: در مرحله نخست ساماندهی سگ‌های بلاصاحب توسط حامیان و گروه های داوطلب زنده‌گیری و پس از آن نسبت به عقیم‌سازی و واکسیناسیون اقدام می شود.
 وی با اشاره به این‌که باید همه دستگاه‌های متولی در این حوزه ورود و همکاری کنند، گفت: رهاسازی مجدد سگ‌های بلاصاحب پس از واکسیناسیون و عقیم‌سازی، خواسته همه سمن‌های حامی حیوانات در منطقه است.
 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه22، گفت: جمع آوری و عقیم‌سازی سگ‌های بلاصاحب در منطقه22 در حال انجام است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین