خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
در منطقه22 به دنبال رسیدن به یک شهر بدون مانع هستیم
کد مطلب: 27448
تاریخ انتشار: دوشنبه 6 اسفند 1397
علی نوذرپور:
شهردار منطقه۲۲، با اشاره به شعار استراتژیک دکتر حناچی شهردار منتخب تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه، بدون هیچ محدودیتی"، گفت: شعار مناسب شهردار تهران ، تفکر بالای برنامه‌ریزی برای تمام اقشار جامعه، اعم از کودکان، کهنسالان، معلولان و شهروندان عادی را می‌رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،، علی نوذرپور، بابیان مطلب فوق گفت: باید به نقطه‌ای برسیم که تمام شهروندان بدون هیچ مانعی از تمام ظرفیت های شهر استفاده کنند. همه موانعی که حضور حده‌اکثری شهروندان را دچار محدودیت می کند باید برچیده شوند.
 نوذرپور با بیان اینکه افق شعار شهردار جدید تهران را می‌توان " شهر بدون مانع" دانست، ادامه داد: در منطقه۲۲ به دنبال رسیدن به یک شهر بدون مانع هستیم که در این راستا کمیته مناسب سازی را در منطقه ایجاد کردیم که تمام طرح های عمرانی، شهرسازی، ترافیکی و خدمات شهری در این کمیته بررسی و اعمال می شود.
 وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال این هستیم که منطقه ۲۲ را برای تمام اقشار جامع مناسب سازی کنیم، افزود: بوستان سلامت را به عنوان پایلوت در منطقه۲۲ در حال مناسب سازی داریم. تمام موانع را برای شهروندان با هر محدودیت جسمی در این بوستان اصلاح کرده‌ایم و انشاالله در ماه‌های آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
 شهردار منطقه۲۲،با بیان اینکه تمامی پروانه‌های ساختمانی جدید، قبل از صدور، نسبت به رعایت ضوابط و قوانین برای شهروندان معلول کنترل می شوند، اظهار داشت: برای ساخت سازهای بالای هزار متر هم کمیسیون طراحی شهری را وارد کار کرده ایم که طبق مقرات و قوانین ساختمانی انجام شود.
 نوذرپور در پایان تاکید کرد: بدون شک دولت و شهرداری مکلف به رعایت قوانین برای احداث ساختمان، معابر و اماکن عمومی هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین