خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
ادغام موضوعات زیست محیطی در پروژه‌های عمرانی منطقه22
کد مطلب: 27457
تاریخ انتشار: شنبه 11 اسفند 1397
شهردار منطقه22 در آیین بهره‌برداری پروژه تقاطع بزرگراه حکیم با بلوار المپیک، مطرح کرد:
شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه در سال جاری 34 پرژه در منطقه22 افتتاح شده است، گفت: با افتتاح پروژه تقاطع بزرگراه حکیم با بلوار المپیک، 4.2 کیلومتر در مسافت و 16دقیقه در زمان سفر شهروندان منطقه کاسته می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه22، در آیین بهره‌برداری از پروژه تقاطع بزرگراه حکیم با بلوار المپیک در منطقه22 با بیان اینکه تمام برنامه های منطقه 22 با توجه به مسائل اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی برنامه‌ریزی می شود، گفت: با آغاز به کار مدیریت شهری در این دوره، رویکرد مجموعه مدیریت شهری نیز در منطقه 22 تغییر پیدا کرد است و تماما برنامه ها بر اساس مقتضیات فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی و ... شهروندان پایه‌گذاری می‌شود.
 شهردار منطقه22 با بیان اینکه طی روزهای آینده 100 هزار اصله درخت در چیتگر کاشته خواهد شد، افزود: روزی که در این مجموعه از این دوره فعالیت خود را آغاز کردیم درصد بازیافت زباله 3 درصد بود که توانستیم در این محدوده با اقدامات انجام شده این رقم را به 17 درصد افزایش دهیم.
 نوذرپور به مسئله شهرسازی و همچنین ساخت‌و ساز در منطقه 22 اشاره کرد و گفت: یکی از رویکردهای ما در این دوره جلوگیری از ساخت‌وسازهای بی‌ضابطه و بلندمرتبه که مانع ورود باد به منطقه می‌شود است که در همین زمینه شهردار تهران دستورات لازم را صادر کرده‌اند.
 وی به تصویب طرح تفصیلی منطقه 22 اشاره کرد و گفت: این موضوع دغدغه شهردار تهران نیز بوده است و امیدواریم با تایید این طرح در شورای عالی شهرسازی که ما در انتظار آن هستیم بتوانیم طرح را در سال آینده در منطقه 22 انجام دهیم و تمامی ساخت و سازها بر اساس طرح تفصیلی خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین