خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
آغاز به کار جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ در منطقه22
کد مطلب: 27462
تاریخ انتشار: شنبه 18 اسفند 1397
در آستانه عید نوروز برگزار شد:
جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ در آستانه عید نوروز از سوی اداره زیبا سازی منطقه22 آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، روز گذشته در بوستان آبشار تهران، مراسم آغاز به کار جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با حضور برخی از هنرمندان و چهره های هنری، شهروندان و مدیران شهری برگزار شد. 
 علی نوذرپور شهردار منطقه22 با حضور در این مراسم با بیان اینکه یکی از نمودهای زندگی جمعی، برگزاری جشن ها و آیین های گروهی است گفت: در این راستا با نزدیک شدن فصل بهار، جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با هدف مشارکت و همدلی هر چه بیشتر شهروندان در منطقه22 برگزار شد.
 نوذرپور با اشاره به اینکه، هفت سین هم از دوران ایران باستان به نیت نیایش و شکرگزاری و شادمانی برای ایرانیان به یادگار مانده است گفت: همه ایرانیان از دیرباز هنگام تحویل سال بر سر سفره هفت سین عید نوروزشان تخم مرغ های رنگی زیبایی می گذاشتند که نشان از باروری و رشد و زایش خوبی ها و سمبل شکوفایی و نمو در سال جدیدی است که می خواهند پربارتر از سال قبل آغاز کنند.
 وی با بیان اینکه تزیین و رنگ آمیزی تخم مرغ های بزرگ با استفاده از ذوق هنری شهروندان از جمله بخش های جذاب این جشنواره بوده است، گفت: این تخم مرغ ها که با مشارکت شهروندان رنگ آمیزی شده اند به سرای محلات منتقل می‌شوند و در اختیار شهروندان قرار می گیرد. 
 وی در پایان گفت: از آنجا که بدون رضایت مردم و جلب مشارکت آنها هیچ اقدامی نمی‌تواند به موفقیت منتهی شود، توجه به اصل رضایت شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری ضروری بوده و برنامه ها باید در راستای گسترش رفاه و نشاط عمومی انجام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین