خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
با رعایت قانون درآمد منطقه را 3برابر افزایش داده ایم
کد مطلب: 27468
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 اسفند 1397
نوذرپور در جمع همکاران و مدیران شهری منطقه22 مطرح کرد:
نوذرپور گفت: منطقه22 از لحاظ زیست محیطی و خدمات شهری، آینه آینده شهر تهران است و از این فرصت حفظ و نگهداری خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،، مراسم میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و روز مرد با حضور کارکنان و مدیران شهری منطقه22 در ساختمان امام علی(ع) برگزار شد.

علی نوذرپور شهردار منطقه22 با حضور در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و فرا رسید نوروز گفت: کار در شهرداری از حساسیت  و دشواری های خاصی برخوردار است و 24ساعته باید به صورت آماده باش برای مقابله با کار و حوادث غیر مترقبه باشیم.

شهردار منطقه22 یا تشکر از تمامی همکاران به دلیل وجود استرس و اضطرابی که در ماموریت های شهری وجود دارد افزود: شهر یک موجود زنده است و هر لحظه باید آماده هرگونه حادثه و اتفاق باشیم.

نوذرپور با اشاره به نظر سنجی که از سوی مرکز مطالعات شهرداری تهران از شهروندان شهر تهران انجام شده است ادامه داد: در این نظرسنجی منطقه22 رتبه اول را در رضایتمندی از شهروندان کسب کرده و این موفقیت را مدیون شما همکاران هستیم.

وی با اشاره به دریافت جایزه 4ستاره تعالی منابع توسط منطقه22 افزود: تنها منطقه22 ازبین مناطق ۲۲ گانه تقدیرنامه 4ستاره جایزه تعالی منابع انسانی را کسب کرد و امیدوارم با امکاناتی که برای شما همکاران ایجاد شده است هر روز شاهد پیشرفت شما باشیم.

شهردار منطقه 22با بیان اینکه نظم دادن به ساخت و سازها برابر ضوابط طرح تفصیلی و مقررات یکی دیگر از مواردی است که به طور جدی در سطح منطقه 22 پیگیری می شود، گفت: پس از آغاز دوره جدید مدیریت شهری صدور مجوزها برای بلندمرتبه سازی متوقف شد و اعطای پروانه براساس طرح تفصیلی و در پهنه های با تراکم زیاد حداکثر تراکم 11 طبقه انجام می شود

نوذرپور در ادامه با بیان اینکه در حوزه پسماند نیز تفکیک از مبداء به عنوان یک اولویت در دستور کار است گفت: در تهران تنها 3 درصد از پسماندها از مبداء تفکیک می‌شود اما در حال حاضر این مقدار را در سطح منطقه به 18 درصد رسانده ایم.

وی با بیان اینکه درآمد منطقه را سه برابر افزایش داده ایم افزود: توانستیم ثابت کنیم  با رعایت قانون و در چهار چوب نظم هم می توان درآمد مالی را افزایش داد و از مشارکت شهروندان در این موضوع تشکر می کنم. 

علی نوذرپور

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین