خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
منطقه22 در آینده، منطقه‌ای پیشرو و کارآمد نسبت به کل مناطق شهر تهران خواهد شد
کد مطلب: 27470
تاریخ انتشار: سه شنبه 28 اسفند 1397
نوذرپور مطرح کرد:
جلسه شناسایی فرصت های سرمایه گذاری با حضور فعالان این حوزه و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور در این جلسه طی سخنانی گفت: بیشتر پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری در سطح منطقه۲۲، معطوف به حوزه گردشگری است. در حوزه گردشگری و ایجاد محیط های تفرجگاهی و تفریحی در منطقه با توجه به وجود ۸ روستا در محدود حریم منطقه و وجود همزمان كوه، دریاچه و.. در منطقه ، می توان از این ظرفیتها برای افزایش گردشگر و جذب آنها در منطقه، اشتغالزایی و كسب درآمد استفاده كرد.

نوذرپور  با بیان اینکه در طرح تفضیلی منطقه22، افق منطقه را در سال 1405، منطقه ای خلاق، پیشرو و کارآمد  نسبت به کل مناطق شهر تهران دانسته است، ادامه داد: با سرمایه گذاری‌های که در آینده انجام می شود، باید منطقه را به سمت پروژه های خلاقانه، نوآورانه و رقابت پذیر با سایر پروژه های شهر تهران هدایت کنیم.

وی با بیان اینکه منطقه22 در زمان بحران برای شهر تهران یک منطقه پشیبان مدیریت بحران حساب می شود، افزود: باید تمام سازمان های دولتی، نظامی و خصوصی برای توسعه منطقه22 به مدیریت شهری منطقه کمک، همکاری و همیاری کنند.

شهردار منطقه22 از برگزاری همایش سرمایه گذاری در منطقه22 با هدف معرفی و جذب سرمایه گذاران  در نیمه اول سال98خبر داد و گفت: این همایش با مشارکت سرمایه گذاران سطح منطقه برگزار خواهد شد.

  

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین