خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
اقدامات شهرداری منطقه22 در هنگام بارش باران و رفع آبگرفتگی معابر
کد مطلب: 27474
تاریخ انتشار: شنبه 17 فروردين 1398
نوذرپور تشریح کرد:
شهردار منطقه22 از انجام اقداماتی جامع برای هدایت آب‌های سطحی و رفع آب‌گرفتگی معابر در زمان بارندگی در سطح منطقه خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه22 با بیان اینکه هر ساله با آغاز فصل بارندگی، شاهد آبگرفتگی در برخی معابر سطح منطقه هستیم، گفت: کارشناسان ستاد مدیریت بحران و خدمات شهری منطقه 22 با انجام مطالعاتی جامع و هدفمند، اقدام به اجرایی کردن عملیات مختلف با توجه به وضعیت و شرایط هر معبر برای رفع آبگرفتگی آنها کرده‌اند.

نوذرپور افزود: به دنبال بارش شدید باران طی روز‌های اخیر و اعلام آماده باش از سوی استانداری، بلافاصله نیرو‌های ستادی و عملیاتی فراخوان و تجهیزات و ماشین آلات این سازمان آماده و در ایستگاه‌های تابعه و همچنین در سطح منطقه اقدام به خدمات رسانی به شهروندان درگیر در حادثه آب‌گرفتگی کردند.

وی حفر‌چاه‌های جذبی، لایه‌روبی جوی‌ها، پاک‌سازی و لایه روبی داخل کانال‌ها و پل‌های نصب شده بر روی جوی‌ها و ورودی کوچه‌ها، بازبینی و رفع عیوب و نقص پمپ‌های آب را از جمله اقدامات در حال انجام در این زمینه عنوان کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین