خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
ارزش های جانبازی باید نهادینه شود
کد مطلب: 27476
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 فروردين 1398
نوذرپور در جمع همکاران جانباز منطقه22:
شهردار منطقه22 با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور امریکا گفت: اگرارزش‌های دوران جانبازی و ایثارگری تقویت شود، کشور‌هایی که به دنبال تجاوز به میهن ما هستند به خودشان اجازه نمی دهند که نیروی نظامی کشور را تروریست خطاب کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور در جمع همکاران جانباز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: دوره ایثارگری و شهادت در تمامی کشورها در یک مقطعی به پایان می رسد، اما در کشور ما با توجه به اینکه همیشه در معرض تهدید هستیم به پایان نخواهد رسید.
 وی با بیان اینکه، تاریخ نشان داده است کشور ما همیشه در معرض تهدید و تهاجم بوده است، ادامه داد: مردم همیشه در برابر هجوم متجاوزان حضور داشته اند و در دفاع و آبادانی کشور مشارکت کرده اند.
 نوذرپور با بیان اینکه تقدیر از ارزش های جانبازان نیاز همیشگی جامعه است، اظهار داشت: جامعه هیچ وقت بی‌نیاز از ارزش های جانبازان و ایثارگران نخواهد بود و همیشه به این ارزش ها نیازمندیم و باید ارزش های جانبازی را نهادینه، تبلیغ و به نسل آینده منتقل کنیم.
 وی با بیان اینکه اکنون همه باید متحد و یک دل در برابر تهدیدات دشمنان ایستادگی کنیم، افزود: در حال حاضر بیش از پیش نیازمند شما جانبازان هستیم تا بتوانیم کشور را در برابر تهدیدات حفظ کنیم.
 شهردار منطقه 22 با بیان اینکه انتظار ما از شما جانبازان بیشتر از افراد عادی است، گفت: بی شک آسایش و امنیت امروزمان را مدیون خون شهداء، جانبازان و ایثارگران هستیم و باید تلاش ما در راستای حفظ میهن باشد.
 نوذرپور همچنین بر ضرورت توانمندسازی جانبازان و اهتمام بیشتر مسئولین در رسیدگی به مشکلات آنان تاکید کرد.
 گفتنی است در پایان شهردار منطقه22 به منظور زنده نگه داشتن فداکاری و دلاوری های جانبازان هشت سال دفاع مقدس، با اهداء لوح سپاس از جانبازان شاغل در شهرداری منطقه22، تجلیل بعمل آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین