خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
در نوزدهمین جلسه کمیسیون طراحی شهری منطقه ۲۲ چه گذشت؟
کد مطلب: 27481
تاریخ انتشار: سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
با محوریت بررسی شیوه نامه اجرایی پالت رنگی شهر تهران و سخنرانی عضو کمیته تخصصی رنگ در شهر
این شیوه نامه در بهمن ماه سال گذشته توسط سازمان زیباسازی تهیه و جهت اجرا با دستور شهردار تهران به مناطق ابلاغ شد.

این شیوه نامه در بهمن ماه سال گذشته توسط سازمان زیباسازی تهیه و جهت اجرا با دستور شهردار تهران به مناطق ابلاغ شد. شیوه نامه اجرایی پالت رنگی شهر تهران با تاکید بر حذف زیان های بصری در کلیت شهر تهران تدوین شده و لازم است با نگاهی جامع و کلان تصمیم سازی و تصمیم گیری درباره رنگ در شهر تهران را با تاکید بر ویژگی ها، هویت و چشم انداز مناطق 22 گانه مدیریت شود.

علی نوذرپور در این جلسه تاکید کرد: تعریف این نگاه جامع می باید به سرعت در قالب چارچوبی معین جهت تعیین شیوه مواجهه با مقوله رنگ در شهر تهران تدوین شده تا از اقدامات منفصل و مستقل توسط مناطق جلوگیری شود.
پس از بحث پیرامون موضوع به دستور شهردار منطقه ۲۲ مقرر شد کارگروه مشترکی با محوریت کمیسیون طراحی شهری و اداره زیباسازی جهت تدوین پیش نویس پیشنهادات اجرایی در خصوص این شیوه نامه و ارائه آن به شهرداری تهران تشکیل شود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین