خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
آیین اختتامیه نخستین جشنواره همکار اهل علم و قلم
کد مطلب: 27491
تاریخ انتشار: يكشنبه 15 ارديبهشت 1398
علی نوذرپور منتخب برگزیده جشنواره همکار اهل علم و قلم شد:
آیین اختتامیه جشنواره همکاراهل علم و قلم به عنوان نخستین رویداد بزرگ همکاران نویسنده و مترجم شهرداری تهران برگزارشد و علی نوذرپور شهردار منطقه22 به عنوان منتخب اهل قلم معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، آیین تجلیل از برترین های جشنواره همکار اهل علم وقلم شهرداری تهران با حضور دکتر حناچی شهردار تهران ، دکتر شیخ معاون توسعه منابع انسانی ، دکتر مدیح مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ، تنی چند از مدیران شهرداری تهران ، استاد کردوانی نویسنده و استاد دانشگاه در سالن ایران زمین برگزار شد.
گفتنی است علی نوذرپور شهردار منطقه22 به عنوان یکی از منتخبین اهل قلم این جشنواره برگزیده شده و به دلیل درگذشت پدر همسرشان موفق به حضور در این مراسم نشد.
همچنین 673 اثر از همکاران به جشنواره ارسال شد که از این تعداد 36 اثر در قالب ترجمه و 637 اثر در قالب گرد آوری و نگارش ارائه گردید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین