خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
نوذرپور: صدای مردم باشید
کد مطلب: 27498
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
نوذرپور در دیدار با مدیر و کارکنان اداره روابط عمومی منطقه22:
شهردار منطقه 22 خطاب به مدیر و کارکنان اداره روابط عمومی گفت که زبای حال مردم باشید.

 

علی نوذرپور شهردار منطقه22 در دیدار با مدیر و کارشناسان اداره روابط عمومی منطقه به مناسبت هفته روابط عمومی، ضمن تبریک این روز طی سخنانی گفت: اطلاع رسانی به مردم کار بسیار ارزشمندی است و از شما می خواهم صدای مردم باشید و یک رابطه دوسویه بین مدیریت شهری و شهروندان را ایجاد کنید.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه خلاقیت،ابتکار و نوآوری در اداره روابط عمومی در دوره جدید قابل تقدیر و تشکر است، افزود: این ابتکارات و خلاقیت ها نباید کوتاه مدت باشد و باید به صورت مستمر ادامه پیدا کند.
نوذرپور با بیان اینکه، نباید در گذشته بمانیم و به جلو حرکت کنیم، ادامه داد: پیشنهاد می دهم موضوعات روزنامه اینترنتی منطقه22 به سمت درخواست های مردمی برود و به نواحی بیشتر اختصاص یابد، همچنین از پتانسیل های شورایاری ها و سرای محلات بیشتر استفاده شود.
وی با تاکید بر ضرورت در نظر گرفتن مطالب آموزشی در خبرها، افزود: اداره روابط عمومی باید سعی کند از ظرفیت های نواحی استفاده کند و ضمن پرهیز از تمرگز گرایی برای نواحی ماموریت هایی را برنامه ریزی کند.
در ادامه این جلسه علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه22، با بیان اینکه اگر موفقییتی در حوزه روابط عمومی به وقوع پیوسته است با حمایت ها و توجه شهردار منطقه بوده است، گفت: اگر حمایت و همراهی های شهردار منطقه نبود حتما در برنامه های روابط عمومی شکست می خوردیم.
وی با بیان اینکه اگر راس هرم یک سازمان اعتقادی به روابط عمومی نداشته باشد، روابط عمومی آن سازمان هیچ گاه موثر عمل نخواهد کرد افزود: در سال گذشته برنامه های اداره روابط عمومی بر اساس برنامه پیشنهادی ارائه شده در ابتدای سال 97 به خوبی پیش رفت و در حد توان خود و توجه به منابع برنامه های امسال را ارائه کردیم.
خامسیان با تاکید بر ارتقاء جایگاه روابط عمومی، گفت: مسیر را تا حدودی برای ارتقاء روابط عمومی طی کردیم و سعی می کنیم از اقدامات و برنامه های کلیشه ای دوری کنیم.
مدیر روابط عمومی منطقه22 با بیان اینکه نگاه مدیریت شهری منطقه را به روابط عمومی تغییر داده ایم، خاطر نشان کرد: روزی که متوجه بشوم اداره ای از پوشش ندادن اقداماتش گله مند است آن روز برای من روز خوبیست چراکه نشان از این دارد که دیگر معاونتها و ادارات بر اهمیت کار روابط عمومی واقف هستند.
وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا اقدامات مدیریت جدید شهری به مردم به خوبی اطلاع رسانی شود، ادامه داد: نگاه ما به اقدامات منطقه22، ملی و فرا‌منطقه ای است و شهروندان تهران را از برنامه های منطقه مطلع می کنیم.
خامسیان با تاکید بر اینکه اعتماد مردم به گفتمان حاکم بر مدیریت شهری باید به خوبی پاسخ داده شود، افزود: وظیفه مهم روابط عمومی این است که نگذارد اعتماد مردم در انتخابات خرداد 96 به گفتمان اصلاحات ضربه بخورد و برای همین همه باید تلاش کنیم اقدامات انجام شده را به خوبی به مردم منعکس کنیم.
مدیر روابط عمومی منطقه22 با بیان اینکه استقلال روابط عمومی نباید خدشه دار شود بر ضورت پرهیز از موازی کاری با وظایف روابط عمومی تاکید کرد.
خامسیان بر ضرورت اطلاع رسانی شفاف ،صحیح و به موقع به شهروندان تاکید کرد و گفت: در برنامه ها و پروژه ها آنچه هست و اتفاق می افتاد را اطلاع رسانی می کنیم و هیچ دروغی به شهروندان گفته نمی شود.
مدیر روابط عمومی منطقه22 از راه اندازی رادیو اینترنتی منطقه22 خبر داد و گفت: با استفاده از تجارب و استفاده فن آوری های نوین این رادیو را برای اطلاع رسانی اخبار منطقه به شهروندان به بهره برداری خواهیم رساند و امید داریم این رسانه برای منطقه برند ایجاد کند.
وی با بیان اینکه باید به مردم حقیقت را گفت چون از آنان انتظار مشارکت در برنامه ها را داریم، ادامه داد: در هر برنامه ای که مردم مشارکت داشته باشند موفق بوده ایم و به همین خاطر حقیقت گویی برایمان یک رسالت است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین