خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
شهردار منطقه 22 تهران با تأیید سرقت برخی تجهیزات با ارزش از جمله ورق های فلزی،
کد مطلب: 27505
تاریخ انتشار: پنج شنبه 23 خرداد 1398
سرقت تجهیزات شهری
شهردار منطقه 22 تهران با تأیید سرقت برخی تجهیزات با ارزش از جمله ورق های فلزی، گاردریل و دریچه ها و با بیان اینکه این مقوله به معضلی تبدیل شده است اعلام کرد: برای جلوگیری از این موارد باید به سمت استفاده از تکنولوژی های خاص برویم.

علی نوذرپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه منطقه ۲۲ با ۶ هزار هکتار وسعت که حدود ۱۰ درصد مساحت محدوده شهر تهران را تشکیل می‌دهد، منطقه‌ای وسیع و در حال توسعه است ادامه داد: برخی افراد از این گستردگی فضا سوءاستفاده می‌کنند؛ البته بخشی از این موضوع نیز به وضعیت اقتصادی مربوط است.

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه مراقبت و نظارت‌ها در این حوزه افزایش یافته اظهار داشت: گزارشاتی در زمینه سرقت ورق‌های فلزی، گاردریل ها و هر چیزی که قابل ارزش باشد وجود دارد که برخی افراد نیز در این زمینه دستگیر و تحویل مراجع مربوط شده‌اند.
وی با بیان اینکه این موضوع حتی در مورد دریچه‌ها نیز وجود دارد و راه آن استفاده از تکنولوژی‌های خاص است خاطرنشان کرد: برای مثال در موضوع دریچه‌ها برای نصب دریچه‌های کامپوزیت که از نظر اقتصادی ارزش دارد با یک استارت آپ مذاکره شده تا کار جایگزینی دریچه‌ها انجام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین