خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
تبعات عدم مشارکت جدی شهروندان در انتخابات شورایاری
کد مطلب: 27516
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 تير 1398
نوذرپور در پیامی تشریح کرد:
شهردار منطقه22 با دعوت از نخبگان، پزشکان، هنرمندان، کارگران و عموم شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری‌ها، گفت: معتقد هستیم با حضور همه اقشار، حق شهروندان بر شهر و محلات از طریق شورایاری‌ها مورد رسیدگی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه22 با تاکید بر رسیدگی و پیگیری حق شهروندان بر شهر و محلات، از نخبگان، پزشکان، هنرمندان، کارگران و عموم شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری‌ها دعوت کرد.

نوذرپور با دعوتی ویژه تر از بانوان و نوجوانان در این انتخابات، افزود: شهروندان با حضور در شورایاری های محلات می توانند در اداره و نظارت شهر حضور پیدا کنند.
وی با بیان اینکه نهاد شورایاری به عنوان یک ابزار نظارتی شورای شهر در محلات شکل گرفت است، ادامه داد: اعتقاد دارم اداره شهرهای ما بدون همراهی شورای محله و مردم میسر نخواهد شد و وجود شورایاری و شورای محلات به نفع مدیریت شهری خواهد بود.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه، مطلوب مدیریت شهری این است که تصمیمات به شکل محلی گرفته شود، خاطرنشان کرد: اگر بدنه شورایاری های محلات از خود شهروندان محلات باشد،تصمیماتی که قرار است برای یک محله گرفته شود با نظر مردم رخ دهد.
نوذرپور راهبرد اصلی پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات این است که ساختار مدیریت شهری از کف محله رشد یابد.
وی با بیان اینکه شهروندان باید حس مالکیت یه شهر خود را داشته باشند، گفت: عدم حضور شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری ها باعث می شود افرادی بر سر کار بیایند به به فکر و دغدغه شهروندان محله نباشند و به نفع گروه و اقشار خاص کار کنند.
نوذرپور در ادامه افزود: با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، حضور و مشارکت شهروندان می تواند بسیار کمک ساز برای حل مشکلات شهر باشد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین