خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
دلسوزانه و مسئولانه، شهروندان را به انتخابات شورایاری دعوت کنید/ لزوم فرهنگ سازی در استفاده از دوچرخه
کد مطلب: 27519
تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 تير 1398
نوذرپور در نشست شورای مدیران و معاونین منطقه22 مطرح کرد:
شهردار منطقه22 خطاب به مدیران شهری، گفت: شما مدیران شهری از متخصصان و افراد آشنا به محلات برای نامزد شدن در انتخابات شورایاری ها دعوت کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه22 در شورای مدیران و معاونین منطقه22، طی سخنانی گفت: بار دیگر از شهروندان برای نامزدی و انتخابات شورایاری محلات منطقه22 دعوت می کنم.

نوذرپور با اشاره به اوضاع حساس کنونی در کشور و نگاه جهان به ایران، گفت: حضور شهروندان در انتخابات شورایاری ها در این برهه زمانی بسیار مهم است، امریکا و دنیا، حضور و مشارکت مردم را در این انتخابات رصد می‌کنند.
وی با بیان اینکه تهران الگویی برای سایر استان ها همیشه بوده است، افزود: از شما مدیران شهری منطقه درخواست دارم که مسئولانه و دلسوزانه، شهروندان را به این انتخابات دعوت کنید.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه عدم حضور مردم در انتخابات شورایاری ها یک زنگ خطر است، توصیه کرد: شما مدیران شهری از متخصصان و افراد آشنا به محلات برای نامزد شدن در انتخابات شورایاری ها دعوت کنید. شوراها با شناخت و تحلیل نقاط ضعف و قوت در راستای بهبود وضعیت محله از لحاظ شهری، فرهنگی و... قدم برمی دارند که این کمک خوبی برای مدیریت شهری است.
نوذرپور در ادامه این جلسه با اشاره به استفاده همگانی شهروندان منطقه از دوچرخه، خاطر نشان کرد: تلاش کردیم ضمن برگزاری همایش های بزرگ دوچرخه‌سواری از مردم منطقه برای پیوستن به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو حضور پیدا کنند.
وی با اشاره به ضرورت اطلاع‌رسانی استفاده همگانی از دوچرخه در منطقه،ادامه داد: برای‌ ترویج استفاده از دوچرخه در بین شهروندان تلاش کردیم این کار را از مجموعه کارکنان شهرداری شروع کنیم تا الگویی برای همه ساکنان منطقه شود.
نوذرپور همچنین با اشاره به استفاده شهردار تهران از دوچرخه، تاکید کرد: وقتی که شخص آقای حناچی از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده می‌کند بر همه مدیران شهری واجب است در فرهنگ سازی این الگو تلاش کنند.

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین