خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
بانوان خودشان حامی یکدیگر باشند/ لزوم حضور فعال زنان در انتخابات شورایاری ها
کد مطلب: 27520
تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 تير 1398
شهردار منطقه22 به مناسبت روز دختر مطرح کرد:
شهردار منطقه22در جمع همکاران دختر ، گفت: شما خانم ها برای تغییر نگرش مدیران شهری نسبت به ظرفیت ها و جایگاه زنان باید بزرگترین قدم را بردارید و حامی یکدیگر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور در مراسم‌گرامیداشت روز دختر در سالروز میلاد حضرت معصومه(س) که با حضور همکاران دختر برگزار شد، با تبریک این ایام در سخنانی گفت: بزرگداشت روز دختر بنا به موقعیت ها و مناسبت های مختلف، باید موجبات ارتقاء جایگاه و منزلت زنان در جامعه را فراهم کند و خود شما خانم ها برای تغییر نگرش مدیران شهری نسبت به ظرفیت ها و جایگاه زنان باید بزرگترین قدم را بردارید و حامی یکدیگر باشد.

شهردار منطقه۲۲، با بیان اینکه در مدت تصدی مدیریتی من هیچ گونه انتصاب سفارش شده انجام نداده ام، تاکید کرد: ما به عنوان مدیران شهری منطقه ۲۲ نیز از هر موقعیت و مناسبتی برای بهبود وضعیت بانوان شاغل در این مجموعه و پیشبرد برنامه های این عزیزان استفاده خواهیم کرد و بنده به عنوان شهردار منطقه تلاش خواهم کرد تا با احصاء توانمدی های بانوان شهرداری منطقه 22، مقدمات حضور آنها در پست های مدیریتی را فراهم کنم.
نوذرپور با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بانوان در حوزه مدیریت شهری اظهار کرد: تعداد مدیران خانم در یک سال نیم گذشته در منطقه22 افزایش یافته است و به صورت مستمر استفاده از توانمندی بانوان و فراهم کردن بسترهای لازم برای مشارکت و حضور آنان در برنامه ها و جایگاه های مدیریتی صورت می گیرد.
وی با اشاره به انتخابات شورایاری ها  در روزهای پیش رو، افزود: اطرافیان خود را به نامزدی و انتخابات شورایاری محلات دعوت کنید.حضور خانم ها در عرصه های مدیریتی بسییار می تواند کمک حال مدیران شهری باشد.
نوذرپور با بیان اینکه هر چه حضور نهاد های مردمی در انتخابات شورایاری ها بیشتر باشد به دموکراسی بیشتر نزدیک می شویم، گفت: حضور پررنگ نهاد های مدنی باعث می شود که قدرت از سمت دولت به مردم برگردد و آزادی و دمکراسی به معنای واقعی کلمه رقم بخورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین