خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
ضرورت مسئولیت پذیری اجتماعی ذینفعان برای توسعه سرانه های عمومی
کد مطلب: 27525
تاریخ انتشار: شنبه 22 تير 1398
علی نوذرپور در اولین نشست مجمع خیرین شهرساز مطرح کرد:
شهردار منطقه22، گفت: مسئولیت پذیری اجتماعی ذینفعان باعث نفع مستمر برای خودتان است و شهروندان باید در کنار احداث برج ها و بناها از امکانات و سرانه های عمومی بهرمند شود تا در آینده حمایت کننده پروژه های شهری باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور در اولین نشست مجمع خیرین شهرساز با بیان اینکه احتمالا بین مدیریت جدید شهری و سازندگان و توسعه دهندگان منطقه به دلیل رعایت قانون و مقررات سوءتفاهماتی بوجود آمده است، ادامه داد: رویه مدیریت شهری گذشته و مدیریت جدید شهری در اعمال قانون بسیار متفاوت است و این باعث شده که یک سری سوءتفاهم ها و نگرانی ها برای ذینفعان در منطقه بوجود بیاید. 
شهردار منطقه22 با بیان اینکه مدیریت شهری جدید فقط با هدف احترام به تمام آحاد جامعه و داشتن شهری با ضوابط، قانون را اجرا می کند، افزود: ذینفعان و توسعه دهندگان در منطقه از مدیریت شهری دلخور و نگران نباشند و با رعایت قانون ما را در اداره شهر یاری کنند.
وی با بیان اینکه احداث بنا و برج ها در منطقه پیامد های اجتماعی و زیست محیطی به همراه دارد، گفت: ذینفعان در منطقه با احداث بنا‌ها اگر فقط به فکر سود و صلاح خود باشند در آینده با مشکلات و جامعه ای نا آرام روبرو خواهند شد که این برای سرمایه گذاری های آینده خودشان هم نامناسب است.
نوذرپور با بیان اینکه مسئولیت پذیری اجتماعی شما ذینفعان باعث نفع مستمر برای خودتان است، خاطرنشان کرد: شهروندان باید در کنار احداث برج ها و بناها از امکانات و سرانه های عمومی بهرمند شوند تا در آینده حمایت کننده پروژه های شهری باشند.

هشدار نوذرپور به بحران کمبود سرانه‌های عمومی منطقه22
شهردار منطقه22 با بیان اینکه با بحران جدی کمبود سرانه های عمومی در منطقه 22 روبرو هستیم گفت: این منطقه در آینده با جمعیت مازاد 520 هزار نفری مواجه است و شهرداری در حل این موضوع به کمک شما ذینفعان احتیاج دارد.
نوذرپور در پایان با دعوت از ذینفعان در ساخت و بازساری مددسرا ها و حل آسیب های اجتماعی و زیست محیطی در منطقه ، افزود: اگر شهروندان ساکن در منطقه از اوضاع و احوال محل سکونت خود رضایت داشته باشند به کمک حال شما سرمایه گذاران و ذینفعان خواهند آمد.
در این نشست که در محل معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه برگزار شد، تعدادی از خیرین شهرساز به بیان دغدغه های خود پرداختند و برای کمک به توسعه سرانه های عمومی در سطح منطقه اعلام آمادگی کردند.

  

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین