خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
آماده سازی محل‌هایی برای گفت‌وگو کاندیداها با شهروندان
کد مطلب: 27527
تاریخ انتشار: سه شنبه 25 تير 1398
در جلسه مشترک هیات اجرایی و نظارت انتخابات شورایاری‌ تاکید شد:
رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری‌ محلات شهرداری منطقه22، انتخابات شورایاری‌ها را کاملا از جنس اجتماعی دانست، نه سیاسی و از تمام آحاد مردم در این مشارکت اجتماعی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری محلات منطقه22 در جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت انتخابات شورایاری‌ محلات منطقه22 طی سخنانی گفت: فضای آزاد برای اعلام برنامه های کاندیداها به مردم را مهیا کرد.
نوذرپور با بیان اینکه عدم حضور مردم در انتخابات شورایاری ها یک زنگ خطر است، افزود: شما مدیران شهری فضایی برای اعلام برنامه ها و در نهایت برگزاری یک انتخابات پرشور را رقم بزنید.
رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری‌ محلات شهرداری منطقه22 با اشاره به لزوم برگزاری جلسه با کاندیداهای انتخابات شورایاری‌ها در محلات منطقه تصریح کرد: برگزاری این جلسات توجیهی می‌تواند زمینه مشارکت بیشتر را برقرار کند .
نوذرپور با بیان اینکه انتخابات شورایاری‌ها کاملا از جنس اجتماعی است نه سیاسی ادامه داد: این انتخابات یک انتخابات کاملا اجتماعی است و از تمام آحاد مردم به حضور در این انتخابات سرنوشت ساز برای محلات زندگی خودمان دعوت می کنم.
تعیین محل صندوق‌های رأی‌گیری موضوع دیگری بود که رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری محلات منطقه22 به آن اشاره کرد و افزود: لیست محل قرارگیری صندوق‌های انتخابات شورایاری‌ها در منطقه مشخص شده است و سعی شده از پتانسیل های مساجد، برج های مسکونی، مدارس و ... استفاده کنیم.
در این جلسه دکتر بدیعی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورایاری نیز طی سخنانی فرایند برگزاری پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری‌ محلات شهرداری منطقه22 تشریح کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین