خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
برای نقش آفرینی شهروندان باید راه را هموار کنیم
کد مطلب: 27528
تاریخ انتشار: يكشنبه 30 تير 1398
شهردار منطقه22 در نشست فصلی ائمه جماعات، مطرح کرد:
شهردار منطقه22 تاکید کرد: هر چقدر بتوانیم حضور مردم را در انتخابات بیشتر کنیم، منتخبین شورایاری ها به معدل افکار عمومی و وجدان اجتماعی نزدیک تر می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، نشست فصلی ائمه جماعات منطقه با محوریت پنجمین دوره انتخابات شورایاری محله های شهر تهران با حضور علی نوذرپور شهردار منطقه22 و حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در سالن کنفرانس امام علی(ع) معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه برگزار شد. 

شهردار منطقه22 در این نشست طی سخنانی گفت: بر اساس آیه های قرآن شوراها یک امر دینی و یک وظیفه اجتماعی به حساب می آید و باید مردم را به این انتخابات دعوت کنیم.
نوذرپور با بیان اینکه در اصل یکصدم قانون اساسی از شورای محلات نام برده شده است و در نهایت به شورای عالی استان منتهی می شود، افزود: در شوراها اساس اصلی شورای محلات است و از دل شورای محلات باید دیگر شوراها انتخاب شوند.
وی با بیان اینکه از دل انتخابات شورای محلات به شورای عالی استانها می رسیم، ادامه داد: نسبت به شهروندان اعتماد داشته باشیم و برای نقش‌آفرینی آنان در محله خود راه را هموار کنیم.
شهردار منطقه22 تاکید کرد: هر چقدر بتوانیم حضور مردم را در انتخابات بیشتر کنیم، منتخبین شورایاری ها به معدل افکار عمومی و وجدان اجتماعی نزدیک تر می شوند.
نوذرپور با بیان اینکه حضور شهروندان در انتخابات شورایاری ها باعث می شود شورایارانی صالح و سالم بر سرکاربیایند خاطرنشان کرد: نتیجه برسرکار آمدن شورایاران سالم و صالح شهری است با خدمات شهری، عمران،شهرسازی و ترافیکی درست، سالم و کارآمد.
وی خاطرنشان کرد: باید امور محلی را به شورای ها و امور ملی را به حاکمیت سپرد.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه باید اقدامات برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و شوق را فراهم کنیم،گفت: فضایی ایجاد کنیم تا نامزدهای شورایاری برنامه های خود را به مردم اعلام کنند و اگر نقد ی هم در مورد مدیریت شهری دارند آزادانه بگویند.
نوذرپور با بیان اینکه عدم حضور مردم در انتخابات شورایاری ها یک زنگ خطر است، افزود: در این روزهای حساس کشور، دشمنان این انتخابات را رصد می کنند و باید آگاهانه و مسئولانه مردم را به این انتخابات دعوت کنیم.
وی با بیان اینکه نامزد های شورایاری ها باید افرادی جسور و فعال باشند، ادامه داد: شورایاران نمایندگان مردم هستند و باید افرادی پیگیر و فعال باشند تا بتوانند موضوعات و مشکلات مردم را از مدیریت شهری طلب و به نتیجه مطلوب برسانند.
در این نشست حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده نیز طی سخنانی ضمن تاکید بر نقش مهم ائمه جماعات در تشویق مردم برای مشارکت در انتخابات شورایاری از منش و روش مدیریتی شهردار منطقه ۲۲ قدردانی کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین