خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
ابراز امیدواری شهردار منطقه22 در خصوص ادامه همکاری با اعضای جدید شورایاری محلات
کد مطلب: 27533
تاریخ انتشار: يكشنبه 6 مرداد 1398
پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور خبر دادک
علی نوذرپور،رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات منطقه ۲۲ ضمن اعلام پایان رای گیری از مشارکت خوب شهروندان این منطقه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،علی نوذرپور با بیان اینکه با اشاره به تجربه برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی ،گفت: در بازدیدی که از شعب اخذ رای در منطقه ۲۲ داشتم ،شهروندان عموما از نحوه برگزاری انتخابات بخصوص شیوه برگزاری الکترونیکی آن رضایت داشتند و به نظر می رسد تجربه موفقی مدیریت شهری در این زمینه از خود نشان داد.

وی با اظهارامیدواری به تداوم همکاری موفق مدیریت شهری منطقه ۲۲ با اعضای شورایاری محلات این منطقه ،خاطرنشان کرد: باید زمینه تاثیرگذاری بیشتر شورایاری ها در محلات فراهم شود و به شخصه در منطقه ۲۲ از همکاری شورایاری ها استقبال می کنم.
نوذرپور همچنین از اعضای هیات اجرایی و نظارت پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات منطقه ۲۲،به خاطر تلاشهای شبانه روزی آنها برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند و قانونمند قدردانی کرد.
وی درخصوص میزان مشارکت شهروندان منطقه ۲۲ و دیگر آمار مربوط به انتخابات گفت که بعد از بررسی دقیق جامعه آماری در این خصوص اطلاع رسانی صورت می گیرد.

  

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین