خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
باید به مطالبات مردم با رویکرد اصلاح طلبی پاسخگو باشیم
کد مطلب: 27537
تاریخ انتشار: شنبه 12 مرداد 1398
شهردار منطقه22 در جلسه تقدیر از دست اندکاران پروژه باغ راز هستی ،مطرح کرد:
شهردار منطقه22 تاکید کرد: ما باید به رأیی که مردم به گفتمان اصلاحات داده اند وفادار باشیم و باید مطالبات مردم را با رویکرد اصلاح طلبی پاسخگو بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور با حضور در جلسه تقدیر از دست اندکاران پروژه باغ راز هستی در منطقه22، طی سخنانی، گفت: مدیریت شهری جدید که بر اساس جریان اصلاحات شکل گرفته است در دوسال گذشته کارنامه خوبی از خود نشان داده است.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه ما کارکنان منطقه 22 جزئی از کل شهرداری تهران هستیم، افزود: ما باید خود را متعلق به کل شهرداری بدانیم و با رقابت مثبت، سازنده شهرمان باشیم.
وی با بیان اینکه ویژگی و تمایز این دوره مدیریت شهری با دوره گذشته مردم و حضور مردم است، ادامه داد: حضور بیش از دومیلیون و پانصد هزار نفری مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گویای این حقیقت است.
نوذرپور با بیان اینکه مردم یکپارچه با رأی خود، جریان اصلاحات را بر جریان قبلی اصلح دانستند، خاطرنشان کرد: مردم خواستند جریان اصلاحات بیاید و مدیریت شهری را بر عهده بگیرد.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم منجر به رأی اعتماد به جریان اصلاحات شد، خاطرنشان کرد: ما باید با کار مفید و مثبت، وفاداری خود را به مشارکت مردم در رأی به گفتمان اصلاحات حفظ کنیم.
وی توجه به قانون و رعایت قوانین را یکی از رویکرد های اصلی گفتمان اصلاح طلبی عنوان کرد و افزود: مدیریت جدید شهری با تخصص، علم و تحصیلات بر سرکار آمده است و تمامی پست های مدیریتی بر اساس شایستگی افراد انتخاب می شود.
شهردار منطقه22 تاکید کرد: ما باید وفادار باشیم به رأیی که مردم به گفتمان اصلاحات داده اند و باید مطالبات مردم را با رویکرد اصلاح طلبی پاسخگو بود.
نوذرپور با بیان اینکه رویکرد اصلاح طلبی یعنی توجه به مردم و اولویت قرار دادن منافع مردم، تاکید کرد؛ اصلاح طلبی یعنی هر چیزی و هرکسی در جای خودش قرارگیرد و هیچ گونه سفارش و لابیگری پذیرفته نیست.
شهردار منطقه22 با اشاره به پروژه باغ راز هستی در منطقه22، ادامه داد: نگاه ما به این باغ یک زیر ساخت فیزیکی نیست بلکه زیر ساخت اجتماعی است و حضور شهروندان و مردم در این باغ مهم است.
وی با بیان اینکه حضور فردی و تکی در این باغ ما را راضی نمی کند، گفت: ما به دنبال حضور گروهی و اجتماعی مردم در فضاهای عمومی هستیم تا شاهد نشاط گروهی شهروندانمان باشیم.

  

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین