خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
افتتاح رادیو اینترنتی 22
کد مطلب: 27540
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 مرداد 1398
در آستانه روز خبرنگار صورت گرفت
دکتر شاپور رستمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، با حضور در منطقه 22 با شهردار و مدیران شهری منطقه دیدار کرد؛ همچنین با حضور دکتر رستمی رادیو اینترنتی 22 بصورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با حضور در استودیو رادیو اینترنتی 22 از نزدیک در جریان فعالیت این رسانه قرار گرفت. علیرضا خامسیان، مدیر اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 22 در خصوص نحوه فعالیت رادیو اینترنتی گفت: اداره روابط عمومی منطقه 22 این نیاز را احساس کرد که با توسعه روز افزون وسایل ارتباط جمعی دیگر نمی توان با روش گذشته با مخاطبین ارتباط برقرار کرد، به همین دلیل در اولین گام با توسعه شبکه ارتباط خود مبادرت به راه اندازی روزنامه اینترنتی 22 برای اولین بار در سطح مناطق 22 کردیم. 

وی با بیان اینکه این روزنامه همه روزه منتشر می شود و تاکنون نزدیک به 200 شماره آن منتشر شده است، خاطر نشان کرد: در گام بعدی و بعد از نیاز سنجی از مخاطبین خود دریافتیم که شهروندان، با رسانه های دیداری و شنیداری بهتر ارتباط برقرار می کنند و به همین دلیل رادیو اینترنتی 22 را راه اندازی کرد و طی مدت کوتاهی که از زمان پخش آزمایشی آن می گذرد بازخوردهای خوبی از طرف شهروندان و مدیران شهری داشته ایم در این رسانه بیشتر زبان حال شهروندان خواهیم تا مدیران شهری.
دکتر شاپور رستمی نیز با تقدیر از ابتکار عمل صورت گرفته در راه اندازی روزنامه اینترنتی و رادیو اینترنتی 22 تاکید کرد: اینکه فعالیت های نوآورانه و ابتکاری شما متکی به نیروی داخلی است مزیت بسیار خوبی است و این مزیت را باید حفظ و ارتقا بخشید. 
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران همچنین از پروژه در حال ساخت مروارید شهر نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این پروژه قرار گرفت.
وی همچنین از پروژه باغ راز هستی که به تازگی در منطقه افتتاح شده است بازدید کرد و ضمن تقدیر از دست اندرکاران این پروژه تاکید کرد که باید برای چنین پروژه ای برند سازی کرد.
دکتر رستمی همچنین از ناحیه 3 شهرداری منطقه 22 بازدید و با پرسنل این ناحیه دیدار و گفت و گو کرد. 
وی در این دیدار با بیان اینکه سیاست مدیریت جدید شهری ناحیه محوری است بر حضور پر رنگ شهرداران نواحی و پرسنل آن در عملیات اجرایی و میدانی تاکید کرد.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین