خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
دعوت از پزشکان برای نقش آفرینی در حوزه های اجتماعی
کد مطلب: 27546
تاریخ انتشار: شنبه 2 شهريور 1398
شهردار منطقه22 به مناسبت روز پزشک مطرح کرد:
همزمان با سالروز ولادت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، شهردار منطقه ۲۲به همراه مدیران شهری منطقه با حضور در درمانگاه تخصصی منطقه22 ضمن دیدار با کادر پزشکی، پرستاران و دیگر مسئولان این درمانگاه بر رابطه متقابل نظام پزشکی و نظام مدیریت شهری در سلامت شهروندان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، نوذرپور شهردار منطقه در این دیدار ضمن تبریک روز پزشک به تمامی مدیران و کارکنان بیمارستان در سخنانی خاطرنشان کرد: سلامت را می توان یکی از مهمترین شاخصه های توسعه پایدار شهری به شمار آورد و رابطه ی مستقیم با سلامت اجتماعی شهروندان دارد.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه نیازمند مشارکت پزشکان در پر رنگ شدن نقش آنها در حوزه های اجتماعی هستیم، گفت: با افزایش این مشارکت ها می توانیم بطور اصولی و بنیادی در راه ارتقـای سلامت جامعه و شهروندان گـام های بلند و موثری برداریم.
وی با اشاره به فضای مناسبی که در اختیار این درمانگاه است، ادامه داد: باید های زیادی وجود دارد تا این درمانگاه در ارائه خدمات زبانزد باشد و مدیرت شهری منطقه آماده همکاری با شرکت شهرسالم برای رسیدن به این موضوع را دارد.
نوذرپور به وظایف فرامنطقه‌ی منطقه22 اشاره کرد و افزود: ما روزانه میزبان شهروندان سایر مناطق تهران در زمینه اوقات فراغت و گردشگری هستیم و باید در موضوعات درمانی، سلامت و پزشکی در سطوح بالایی قرار داشته باشیم.
وی با اشاره به حضور دانشگاه های تراز اول کشور در این منطقه و لزوم تبدیل منطقه22 به قطب دانش و فناوری پایتخت، خاطرنشان کرد: با همکاری مدیریت شهری،دولت و دانشگاهی‌یان می توانیم موضوعات بهداشتی و سلامت شهروندی را ارتقاء دهیم و در همیجا از آنان دعوت به این همکاری می کنم.
شهردار منطقه22 با تاکید بر اینکه منطقه22 نقش پشتیبان شهر تهران را در زمان بحران و حوادث را دارد، افزود: سوانح طبیعی در هر لحظه قابل وقوع و اتفاق هستند و عدم وجود مراکز درمانی تخصصی قدرتمند باعث عدم مدیریت بحران خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین