خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
تحقق اهداف منطقه در گرو هوشمندسازی است
کد مطلب: 27547
تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 شهريور 1398
شهردارمنطقه22 در مراسم تكريم و معارفه معاون قدیم و جدید برنامه ریزی و توسعه شهری،مطرح کرد:
ا حضور شهردار منطقه22 و مدیریت شهری منطقه مراسم تكريم و معارفه معاون قدیم و جدید برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه در سالن جلسات دفتر شهردار برگزار شد و مهندس هادی افراسیابی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه22 منطقه معرفی و از زحمات دکتر حمیده محمدزاده قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه22 در این مراسم ضمن قدردانی از اقدامات دکتر محمدزاده طی سخنانی گفت: حرکت صحیح یک سازمان فقط با وجود برنامه ریزی صحیح به وقوع خواهد رسید.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه، جهت دهی صحیح معاونت ها فقط با وجود برنامه ریزی صحیح امکان پذیر است، افزود: وظیفه اصلی معاونت برنامه‌ریزی جهت دهی به فعالیت های دیگر معاونت ها است تا باعث موفقیت کار سازمان شود.
نوذرپور با بیان اینکه، برنامه ریزی درست مبتنی بر شناخت درست از سازمان است، ادامه داد: با شناخت درست از نیازهای محلات در منطقه، برنامه ی صحیح برای اعمال در معاونت ها تنظیم شود.
وی با بیان اینکه دیگر معاونت ها باید در چهارچوب برنامه‌ریزی های اعلام شده حرکت کنند، خاطرنشان کرد: باید بگوییم ارائه برنامه ریزی صحیح به تنهایی کافی نیست بلکه اجرای صحیح آن مهم است.
شهردار منطقه22، با بیان اینکه باید بدانیم در حال حاضر کجا هستیم و به کجا می خواهیم برسیم، گفت: باید پرهیز کنیم از اقدامات و کارهای که هیچ گونه تاثیری در زندگی مردم محله ندارد.
نوذرپور با تاکید بر اهمیت مطالعه و تحقیق در پروژه ها، افزود: اقدامات در شهرداری باید با پیشینه مطالعاتی، تحقیق و پژوهش انجام شود تا باعث اثرگذاری مطلوبتر شود. 
وی با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه22 باید پژوهش محور عمل کند، ادامه داد: بسیاری از اقدامات در شهرداری بر مبنای تجربه گذشتگان انجام می شود و در نتیجه با اما و اگر ها مواجه می شویم و باید این رویه عوض شود.
شهردار منطقه22 با تاکید بر اهمیت هوشمندسازی در سازمان، گفت: هر سازمانی که بتواند بیشتر از سیستم هوشمندسازی استفاده کند سرعت بیشتری در تحقق اهداف خود خواهد داشت و در نتیجه باعث کاهش هزینه ها و افزایش منابع سازمان می شود.
نوذرپور در پایان، شناخت محلات و کمک از شورایاری ها را در تنظیم برنامه صحیح برای محلات مهم دانست و افزود: با توجه به نیاز محلات منطقه، هماهنگی در بین معاونت ها و فعالیت در چارچوب برنامه و اسناد بالادستی لازم است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین