خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
شور حسینی باید با افزایش معرفت و شعور دینی همراه شود
کد مطلب: 27549
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 شهريور 1398
نوذرپور از برگزاری ویژه برنامه های ماه محرم در منطقه22 خبر داد:
شهردار منطقه22،گفت: ما به عنوان شیعه باید تمام اقدامات و عملکردمان در چهار چوب ائمه اطهار و موازین دینی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور در جلسه شورای فرهنگی منطقه ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری سالار شهیدان و یاران با وفایش طی سخنانی با بیان اینکه ماه محرم ویژگی های خاص خودش را دارد، گفت: ماه محرم صفای خاص خودش را دارد و باید با تمام وجود این ماه گرامی داشته شود.
 وی با اشاره به تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس و با گرامی داشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدا، تصریح کرد: باید شور حسینی با افزایش معرفت و شعور دینی همراه شود. از ما به عنوان شیعه امام علی(ع) و امام حسین(ع) انتظار می رود فعالیت هایمان در چهارچوب اصول و مرام ائمه اطهار(ع) و منطبق با موازین دینی باشد.
 نوذرپور در بخش دیگر از سخنان خود، با بیان اینکه برگزاری جلسات شورای فرهنگی برای جلوگیری از موازی کاری در برنامه ها و جمع آوری نقطه نظرات برای اجرا است، پیرو پیشنهاد حاضرین در جلسه بر اجرای آئین سوگواری اقوام ایرانی در سطح محلات منطقه، گفت: اجرای آیین‌های سوگواری اقوام ایرانی با هدف آشنایی پایتخت‌نشینان و حفظ و احیای آیین‌های اقوام ایرانی موثر است.
 وی با اشاره بر ضرورت توجه به نكات ايمني در مساجد،حسينيه ها، تكايا و هيات هاي مذهبي درايام ماه هاي محرّم و صفر، ادامه داد: در خدمت رسانی به شهروندان در این ایام توجه شود و به منظور ساماندهی تبلیغات و همچنین در راستای زیباسازی سیما و منظر شهری تکایا و عبور و مرور مردم برنامه ریزی صحیح باید صورت بپذیرد.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین