خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
ساخت مدرسه متولی خاص خود را دارد، نباید آدرس غلط داد
کد مطلب: 27552
تاریخ انتشار: شنبه 23 شهريور 1398
شهردار منطقه22 در جلسه ستاد استقبال از مهر مطرح کرد:
شهردار منطقه22 گفت: عدم واگذاری برخی از وظایف به مدیریت شهری از سوی دولت، زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات در جامعه شده است.


وی با اشاره به اظهارات برخی از مدیران آموزش و پرورش در خصوص کمبود سرانه های آموزشی در منطقه22، گفت: شخصا زمانی که در منطقه22 مسئولیت شهرداری را پذیرفتم به کمبود مدرسه در منطقه اشاره کردم ولی قانون وظایف همه سازمان ها را صراحتا مشخص کرده است و شهرداری وظیفه ای برای ساختن مدرسه ندارد و وزارت آموزش و پرورش در این خصوص مسئولیت دارد و بهتر است آدرس اشتباه داده نشود.
نوذرپور همچنین از آمادگی شهرداری منطقه22 برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و تاکید کرد که همه معاونت ها با اداره آموزش و پرورش منطقه در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم آغاز سال تحصیلی همکاری های لازم را انجام دهند.

دو قطعه زمین برای ساخت مدرسه به آموزش و پرورش اهدا شده است
وی با اشاره به اهداء رایگان دو قطعه زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه گفت: برای بالا بردن سرانه‌های آموزشی منطقه22 اقداماتی را شروع کرده‌ و دو زمین در اختیار آموزش پرورش قرار داده ایم اما تا کنونی ساخت مدرسه ای از طرف آموزش و پرورش انجام نشده و دولت باید اعتبارات لازم را در این زمینه پیش بینی کند.
 

هیچ پروانه بلندمرتبه سازی صادر نکرده‌ایم
شهردار منطقه ۲۲ در بخش دیگری از صبحتهای خود به طرح تفصیلی جدید منطقه22 این منطقه اشاره کرد و افزود: این طرح در شورا ی عالی شهرسازی و معماری تصویب شده و از این به بعد رویکرد زیست محیطی در منطقه حکمفرما خواهد شد.
نوذرپور در ادامه با بیان اینکه اولین اقدام ما این بود که از بلند مرتبه سازی جلوگیری کنیم و بر این اساس هیچ پروانه‌ای برخلاف مفاد طرح تفضیلی و هیچ پروانه بلند مرتبه سازی صادر نکرده‌ایم، خاطر نشان کرد: برای هر کدام از پروانه های صادر شده فضای آموزشی و خدماتی دیده شده است.

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین