خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
به فرزندانمان دموکراسی و گفت‌و‌گو کردن را بیاموزیم/به نسل جدید اعتماد کنیم
کد مطلب: 27561
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مهر 1398
علی نوذرپور در مراسم مهر قلم، مطرح کرد:
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه توسعه هر کشوری در گروی آموزش و پروش نسل های آن کشور است، تاکید کرد: باید به کودکان خود دموکراسی، احترام به آرای همدیگر و گفتگو رابیاموزیم تا کشورمان به توسعه یافتگی برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ با حضور در مدرسه دخترانه دولتی امیرکبیر در ناحیه 4 ، زنگ سال تحصیلی 98-99 را نواخت و با گرامیداشت ماه مهر و مهربانی طی سخنانی، گفت: مهر آغاز بازگشایی مدارس نیست بلکه مهر آغاز شکل گیری ملت، پیشرفت و آغاز مدنیت است.

شهردار منطفه۲۲ با بیان اینکه توسعه هر کشوری در گروی آموزش و پروش نسل های آن کشور است، افزود: باید به کودکان خود دموکراسی، احترام به آرای همدیگر و گفتگو و گفتمان رابیاموزیم تا کشورمان به توسعه یافتگی برسد.
وی با بیان اینکه اگر کشوری توسعه یافته است به دلیل اهمیت به مهر و تربیت آن کشور است، ادامه داد: کشورهای عقب افتاده به یقین در آموزش و پروش نسل های خود دچار مشکل هستند.
نوذرپور با بیان اینکه طبیعت زمین از مهر آسمان که همان خورشید است به وجود آمده است، خاطر نشان کرد: در جامعه انسانی همه چیز از مهر بوجود می آید و اگر از مهر بکاریم سرنوشتمان اولی تر و آسمانی تر خواهد شد.
شهردار منطفه۲۲ تاکید کرد: در حال حاضر نیاز اول کشورآموزش نیست بلکه درست زندگی کردن، باهم مهربان بودن، به کودکان مدارا و تحمل کردن را آموختن، دوست داشتن حیوانات و طبیعت و شاد بودن است.
نوذرپور با اینکه باید به نسل جدید اعتماد کنیم، افزود: در زمانه ای که همه از بی اعتمادی رنج می بریم به کودکانمان اعتماد کردن را بیآموزیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش به ایمان فرزندان ایران زمین اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بگذاریم فرزندانمان ایمان را آزادانه و آگاهانه دریافت کنند و با اجبار نباشد.
شهردار منطقه۲۲ گفت: زنگ آغاز این مدرسه را می زنیم به آن امید که زنگ ها از ذهن خودمان و آموزش و پرورش زدوده باشیم.
گفتنی است در این مراسم مهندس امام وردی معاون فرهنگی آموزش و پرورش منطقه5، مدیریت شهری منطقه۲۲، پلیس راهور، رییس کلانتری گلستان و والدین دانش آموزان حضور داشتند.
این مراسم با تقدیم گل و هدیه به دانش آموزان این مدرسه به پایان رسید.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین