خاطرات
به قلم علی نوذرپور
درباره من
سال ۱۳۳۹ در اهواز به دنیا آمدم.مادرم –خدا بیامرز- می گفت روز ۹ آبان به دنیا آمدم ولی در شناسنامه ام ۲۵ دی ماه ذکر شده است.دوران کودکی را در محله های لشکرآباد و بیست متری شهرداری ها زندگی کردم.دوره ابتدایی را در مدرسه ابتدایی بهار،فروغی و کسری گذراندم و دوره راهنمایی را در مدرسه راهنمایی ماندانا...
در ادامه بخوانید...
شهرداری منطقه بهترین و سریع ترین راه حل را برای تامین آب چیتگر انتخاب کرد
کد مطلب: 27563
تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 مهر 1398
رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران:
رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران، گفت: مدیریت شهری منطقه22 سریع ترین و بهترین راه و روش را برای تامین آب و جلوگیری از خشک شدن درختان بوستان جنگلی چیتگر انتخاب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، در روزهایی که کمبود آب و تنش آبی دغدغه اصلی بسیاری از مردم و مسئولان شده است، جلسه‌ای با حضور آرش میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ با هدف بررسی بوستان جنگلی چیتگر برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بعد از بازدید میدانی از بوستان جنگلی چیتگر با بیان اینکه این بوستان قسمت عمده ای از کمربند سبز تهران است، گفت: هدف ایجاد کمربند سبز تهران برای سالیان پیش است و به این دوره از شورای شهر بر نمی گردد و از اهمیت بالای برخوردار است.
میلانی با بیان اینکه بوستان جنگلی چیتگر میراث مهم شهر تهران است، افزود: باید در حفظ و نگهداشت این میراث برای آیندگان تمام تلاش و انرژی خود را به کار بگیریم.
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه موضوع بحران آبی در تهران را باید در یک چشم‌انداز دراز مدت نگاه کنیم، گفت: مهمترین مشکل این بوستان خشک شدن درختان به دلیل قطع آب این بوستان بود که در این بازدید تلاش شد که شورای شهر هر تلاشی را که می‌تواند برای حل مشکلات بوستان چیتگر انجام دهد.
وی با بیان اینکه تعجب می کنم از سازمان آب و فاضلاب منطقه ای که آب را بر درختان چیتگر بسته اند، ادامه داد: به دلیل مشکلات مالی نباید آب را بر روی درختان بست و این موضوع اصلا قابل توجیه نیست.
عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخشی دیگر از سخنانش با تقدیر از تلاش مدیریت شهری منطقه22 در مورد حل مشکل آب برای بوستان چیتگر، خاطر نشان کرد: مدیریت شهری منطقه22 سریع ترین و بهترین راه و روش را برای تامین آب و جلوگیری از خشک شدن درختان بوستان جنگلی چیتگر انتخاب کرده است.
میلانی با اشاره به برنامه مدیریت شهری منطقه22 برای اداره بوستان جنگلی چیتگر ، ادامه داد: با آموزش و فرهنگ سازی گردشگران بوستان جنگلی چیتگر آنان را در حفظ و نگهداری این بوستان مشارکت دهیم.
وی با اشاره به اطلاع رسانی به موقع به افکار عمومی درباره وضعیت بوستان جنگلی چیتگر، افزود: با علم و منطق، مشکلات و راه‌کارهای اجرایی برای حل مشکلات بوستان چیتکر را در اختیار شهروندان قرار دهیم.
رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پایین آمدن سطح آب زیرزمینی در منطقه ۲۲ اظهار داشت: منطقه ۲۲ در آینده با افت شدید سطح آب‌های زیرزمینی مواجه است و باید برای این موضوع چاره اندیشی کرد.

عکس : امیر گلی پور

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین