خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
نوذرپور: ملت‌ها بدون پاسداشت ارزشها نمی‌توانند ادامه حیات دهند
کد مطلب: 27564
تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 مهر 1398
نصب و رونمایی از تمثال شهید مدافع حرم ،هادی زاهد:
شهردار منطقه۲۲، با حضور در منزل شهید مدافع حرم هادی زاهد با وی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه در این دیدار دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های والدین معظم شهداء گفت: در همه ملت ها ارزش دفاع از سرزمین ارشی بالایی است و کسانی که برای دفاع از سرزمین خود ایستادگی می کنند و جان خود را فدا می کنند در بالاترین مرتبت اجتماعی قرار دارند. 

شهردار منطقه22 با بیان اینکه باید در تمام ایام یاد شهدا را گرامی بداریم، افزود:یاد شهدا را نباید در یک مدت معین گرامی داشت بلکه باید در تمام ایام در حفظ ارزش های بالای آنان کوشا باشیم. چرا که رمز حفظ ملت ها و سرزمینها پاسداشت این ارزشهاست بدون پاسداشت این ارزشها، ملت ها و سرزمینها نمی توانند در طول تاریخ ادامه حیات دهند.
وی در ادامه با بیان اینکه کلام خداوند بالاترین کلام است، خاطر نشان کرد: پروردگار در کلام خود شهدا را زنده می داند و این وجه تقدسی در نزد باورهای مسلمانان است.این باور دینی در میان ما مسلمانان است که شهدا را زنده می دانیم.
نوذرپور تاکید کرد: ما باید در هر اقدامی شهدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود بدانیم و خدمتگزار مردم و خانواده شهدا باشیم.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه آرامش و آسایش امروز ما مدیون جوانانی است که از همه چیز خود برای دفاع از ارزشهای دینی و انقلاب، گذشتند گفت: باید همیشه به این موضوع بیندیشیم و تفکر کنیم تا یادمان نرود شهدا برای چه رفتند و جان خود را برای میهنشان فدا کردند.
وی با بیان اینکه والدین شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند ، افزود: مدیران کشور از جمله مدیران شهری توجهی ویژه به خانواده شهدا و راه این عزیزان دارند ؛ در این راستا همه مسئولان، چه نظامی و چه غیر نظامی باید پاسداشت تمام ارزش های شهدا باشیم.
شهردار منطقه22در پایان از تمثال شهید مدافع حرم هادی زاهد رونمایی کرد و گفت: ما با دیدار از خانواده معظم این عزیزان، این گذشت و فداکاری را ارج می نهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین