خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
سرگذشت مشابه شهرداری و نیروی انتظامی
کد مطلب: 27574
تاریخ انتشار: شنبه 20 مهر 1398
نوذرپور در جمع کارکنان یگان حفاظت تشریح کرد؛
علی نوذرپور شهردار منطقه22 به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع کارکنان یگان حفاظت شهرداری منطقه 22 عنوان کرد: تصمیماتی همچون ایجاد احتسابیه که در گذشته گرفته می شد با شرایط کنونی انطباق بیشتری دارد و در دنیا تجربه نشان داده است که رییس پلیس و شهردار یک نفر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  همزمان با هفته نیروی انتظامی علی نوذرپور شهردار منطقه22، با جمعی از کارکنان یگان حفاظت شهرداری منطقه22، دیدار و گفتگو کرد.
شهردار منطقه22 ضمن قدردانی از رحمات کارکنان نیروی انتظامی ، طی سخنانی گفت: سرگذشت نیروی انتظامی و شهرداری شبیه به هم هستند و قبل از اینکه شهرداری ایجاد شود قوه احتسابیه وجود داشت که متشکل از نیروی نظامی و انتظامی و شهرداری بود، اما به مرور زمان از هم جدا شدند.
نوذر پور با بیان اینکه در آن زمان شهردار هم رییس پلیس بود و هم مدیر شهر، افزود: تصمیماتی همچون ایجاد احتسابیه که در گذشته گرفته می شد با شرایط کنونی انطباق بیشتری دارد و در دنیا تجربه نشان داده است که رییس پلیس و شهردار یک نفر است.
وی با بیان اینکه این دو مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری وظیفه خدمت به شهروندان را دارند و جزء مشاغل عادی به حساب نمی‌آیند، افزود: این شغل به دلیل سر و کار داشتن با اقشار مختلف مردم با استرس و اضطراب همراه است و از شما به دلیل صبرتان سپاسگزاریم.
در این دیدار یکی از پرسنل یگان حفاظت منطقه22، با بیان ارائه گزارشی از وضعیت این حوزه و کارکنان شاغل در این واحد گفت: از اینکه امروز در جمع ما حاضر شدید بسیار خرسندم. امیدوارم که بتوانیم خدمات خوبی در راستای ارتقاء امنیت و رضایت مندی مدیریت شهری و شهروندان منطقه ارائه دهیم .

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین