خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
کد مطلب: 27578
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 مهر 1398
نوذرپور در گفت و گو با شهرنوشت تشریح کرد؛
شهردار منطقه 22 تهران از طراحی پیاده‌راه مترو چیتگر به دریاچه چیتگر خبر داد و گفت: پیاده‌راه چیتگر به طول 3.5 کیلومتر از متروی چیتگر آغاز و به سمت دریاچه ختم می‌شود.

علی نوذرپور ، منطقه 22 شهر تهران را به‌عنوان یک منطقه درحال توسعه، نیازمند ایجاد و توسعه تسهیلات و زیرساخت‌های شهری دانست و گفت: در این راستا، حوزه فنی و عمرانی منطقه 22 به‌عنوان متولی تکمیل و احداث و همچنین نگهداشت معابر، پیاده‌روها و شبکه جمع آوری آب‌های سطحی و مجری پروژه‎‌های ابنیه و فضاهای عمومی از اواخر سال 1396 تا امروز فعالیت‌های بسیاری را به ثمر رسانده است.

وی با بیان اینکه 22 معبر با مجموع مساحت 110 هزارمترمربع و طول 10 کیلومتر احداث شده، اضافه کرد: همچنین 2500 مترمربع پیاده رو در 8 خیابان منطقه ایجاد شده است.
شهردار منطقه 22 ضمن اعلام تکمیل 9 کیلومتر از شبکه جمع آوری آب‌های سطحی (فرعی اصلی) احداث و 500 متر طول دیگر تا پایان سال، عنوان کرد: 19 پروژه ابنیه در راستای تأمین سرانه‌های خدماتی تعریف شده که تا پایان شهریور 1398 حدود 54 هزارمتر مربع شامل بوستان و فضاهای عمومی به بهره‌برداری رسیده است.
نوذرپور در مورد نگهداشت آسفالت، گفت: 39 معبر به مساحت 127 هزارمترمربع ترمیم و روکش آسفالت شده است. احداث 100هزارمترمربع معبر تا پایان سال تکمیل خواهد شد.
به گفته‌ی شهردار این منطقه، 13 هزارهکتار بوستان در غرب منطقه در دستور اجرا است که از این میزان 1.5 هکتار آماده بهره‌برداری و 2 هکتار در برنامه سال آتی قرار دارد.
وی از طراحی دو پروژه جدید خبر داد و گفت: طراحی فاز شمالی بوستان جوانمردان در شمال بزرگراه شهید خرازی، پیاده‌راه بوستان آبشار و پیاده‌راه متروی چیتگر به دریاچه درحال انجام است و به محض اتمام طراحی، فاز اجرایی آن شروع خواهد شد. پیاده‌راه چیتگر به طول 3.5 کیلومتر از متروی چیتگر آغاز و به سمت دریاچه ختم می‌شود.
نوذرپور با بیان اینکه در راستای ایجاد بستر مدیریت هوشمند شهر، گام‌های مهمی توسط این حوزه معاونت برداشته شده است، تصریح کرد: سامانه اطلاعات مکانی پروژه‌های عمرانی منطقه 22، با قابلیت بسیار بالا، جهت تهیه بانک اطلاعاتی جامع و کامل و البته تحت پوشش سامانه GIS توسط همکاران این منطقه با همکاری سازمان فن آوری تهیه و به عنوان منطقه پایلوت درحال بهره‌برداری است.
شهردار منطقه 22 تهران، عنوان کرد: برای اولین‌بار بهره‌مندی از مشارکت شهروندان به منظور پدیدآوری پروژه‌های عمرانی در منطقه 22 اتفاق افتاده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین