خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
شب نیلوفری حناچی در منطقه۲۲
کد مطلب: 27581
تاریخ انتشار: دوشنبه 6 آبان 1398
پایگاه خبری علی نوذرپور خبرداد:
شهردار تهران شب گذشته، همزمان با کاهش دمای هوای پایتخت از گرمخانه فعال در منطقه٢٢ بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، پیروز حناچی در جریان این بازدید که با حضور محمدرضاجوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه ٢٢ و سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران انجام شد، از نزدیک در جریان فعالیت های این مراکز قرار گرفت.

شهردار تهران ابتدا در گرمخانه آفتاب نیلوفری ویژه زنان، که در منطقه ٢٢ واقع شده است حضور پیدا کرد و در جریان فعالیت های مدیریت شهری منطقه در تجهیز و توسعه این مددسرا و همراهی خیرین در گسترش چنین فضاهایی در منطقه ۲۲ قرار گرفت.
حناچی پس از ارائه گزارش از سوی مسئولان گرمخانه و مدیران شهری منطقه ٢٢، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت این مددسرا،بر لزوم توانمندسازی بانوانی که در این مکان حضور دارند تاکید کرد. وی گفت که این امر از طریق برگزاری مجموعه کلاس هلی آموزشی و حضور افرادی که حس مشارکت اجتماعی دارند، میسر می شود.
وی افزود: هدف اصلی فقط نگهداری نیست بلکه با آموزش های هنری به مددجویان می توانیم آنان را در ارائه خدمات به شهروندان آماده ساخت تا حدی که بتوانند برای خود و هنر آموزش دیده برند ساز شوند.
شهردار تهران در جریان این بازدید به گفت و گو با تعدادی از زنان حاضر در این مرکز پرداخت.
گفتنی است گرمخانه آفتاب نیلوفری ظرفیت پذیرش 70 مددجو را دارد، اما به گفته یکی از مددکاران این مرکز در بعضی از شب ها تا یکصد مددجو پذیرش می شوند.

 

عکس : امیر گلی پور

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین