خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
سکون و درجازدن ممنوع
کد مطلب: 27597
تاریخ انتشار: يكشنبه 26 آبان 1398
شهردار منطقه۲۲ در جلسه شورای مدیران منطقه۲۲ مطرح کرد:
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه از مدیران انتظار برنامه و کار جدی را دارم، گفت: از مدیرانم نه سکون را می پذیرم و نه درجازدن و نه عدول از اهداف و ظایف.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور در جلسه شورای مدیران منطقه با بیان اینکه عمر مسولیت ها کم است، گفت: تا زمانی که مسولیت داریم باید با تمام قدرت به مردم خدمت کنیم و از این فرصتی که نظام در اختیار ما قرار داده است برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

نوذرپور با بیان اینکه خودم شخصا به صورت شبانه روز در منطقه هستم، ادامه داد: با توجه به اینکه در گذشته در سطح ملی کار کرده ام، انتظاراتم از شما مدیران شهری بالا است و به این سبب می دانم کار کردن با من سخت است.
شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه از مدیران انتظار برنامه و کار جدی را دارم، گفت: از مدیرانم نه سکون را می پذیرم و نه درجازدن و نه عدول از اهداف و ظایف.
وی با بیان اینکه انتظارات من فراتر از ظرفیت های کنونی شهرداری است، ادامه داد: در ادامه راه مایوس نمی شویم و سیستم را به سمت بهتر شدن و کارآمد شدن پیش می بریم.
شهردار منطقه۲۲ با اشاره به جابجای مدیران شهری در منطقه۲۲، خاطر نشان کرد: این رفت و آمد ها معیار ضعف مدیران نیست و مدیران جدید باید در جهت ارتقاء جایگاه تلاش کنند.
نوذرپور با بیان اینکه مدیریت شهری دائما در معرض ارزیابی شهروندان قرار دارد برضرورت ارائه خدمات خالصانه به ذینفعان تاکید کرد.
شهردار منطقه ۲۲ با قدردانی از تلاش شبانه روزی مدیران منطقه، تصریح کرد: باید منطقه۲۲، منطقه ای پر از رویدادها باشد و انتظار است معاونت های مختلف بویژه معاونت اجتماعی با برنامه‌ریزی دقیق برای خلق رویدادهای تفریحی و ورزشی در منطقه اهتمام بیشتری به خرج دهند.
نوذرپور با اشاره به افتتاح 54 پروژه در منطقه در آینده ای نزدیک بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق به مردم در خصوص این پروژه ها تاکید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین