خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
تردد در معابر منطقه به صورت روان در حال انجام است
کد مطلب: 27598
تاریخ انتشار: يكشنبه 26 آبان 1398
پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور خبر داد:
بارش نخستین برف پاییزی در برخی مناطق تهران از جمله منطقه۲۲ آغاز شده است و مدیریت شهری منطقه در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه همراه مدیران شهری منطقه با حضور در سطح منطقه بر عملکرد ستاد برف روبی نظارت کرد.

شهردار منطقه ۲۲ با اعلام اینکه مشکل جدی در زمینه برف گرفتگی و انسداد معابر در منطقه ۲۲ وجود ندارد و تردد در معابر این منطقه بصورت عادی جریان دارد، گفت: ستاد برف روبی منطقه طبق پیش بینی های هواشناسی با برنامه ریزی قبلی و در اختیار داشتن امکانات، تجهیزات و عوامل انسانی مورد نیاز برای ارائه خدمات مرتبط به شهروندان به حالت آماده باش در آمد و همزمان با شروع بارش برف در محدوده منطقه، فعالیت خود را با برف روبی از محورهای اصلی و شریانی آغاز کرد.
گفتنی است مخازن شن نصب شده در سطح منطقه بویژه حواشی بزرگراهها و آزادراهها نیز با شن مخصوص از پیش شارژ شده و آماده استفاده است.
همچنین عملیات برف تکانی از درختان و فضای سبز موجود در منطقه ۲۲ در عرصه های جنگلی، بوستانها و فضاهای شهری و ... نیز همزمان با عملیات برف روبی آغاز شده و همچنان ادامه دارد. برای ادامه فعالیت ستاد برف روبی منطقه در صورت ادامه بارندگی نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته و عوامل اجرایی همچنان در حالت آماده باش قرار خواهند داشت.
از سوی دیگر با توجه به احتمال افزایش بار ترافیکی در بزگراه های منتهی به منطقه، بویژه بزرگراه آزادگان در ساعات پایانی روز، ستاد مدیریت بحران منطقه برای کمک به شهروندان اعلام آمادگی کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین